Binance, Voyager’a yeni teklif sunacak!

Kripto piyasasının değerli isimlerinden Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Bloomberg ile yapmış olduğu röportajda Binance’in Voyager’a yeni bir teklif vereceğini açıkladı. 

CZ, Bloomberg’e vermiş olduğu röportajda, Binance’in Voyager’a yeni bir teklif vereceğini açıkladı. Kelam konusu bu röportajda birebir vakitte, Binance US ve FTX hakkında da fikirlerini paylaştı. Kripto piyasalarını derinden etkileyen FTX’in iflas duyurusu ve akabinde gelen hacklenme olayı sonrasında kripto para piyasalarında önemli bir düşüş yaşandı ve bu periyotta piyasanın sorun yaşadığı belirtildi. 

iOS için Binance indir

Android için Binance indir

CZ, Amerika’da sağlam bir duruş sergiliyor

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Bloomberg’e vermiş olduğu röportajda kripto para piyasasında yaşnan olayları kıymetlendirdi ve Binance’in durumu hakkında konuştu. CZ konuşma sırasında Voyager’a teklif vereceğini açıkladı. CZ, röportajda gündem hakkında kıymetlendirme yaparken şunları aktardı;

Bence Amerikalı düzenleyicileri bizi teklif vermenin dışına itmeye çalışıyor. Binance’in Amerika’da sıkıntısız bir formda çalışan birçok kuruluşu bünyesine kattı. Binance’in Voyager’a teklif vermesi konusunda rastgele bir sorun bulunmuyor. Binance bir Çin firması değil. Çin ile rastgele bir irtibatımız yok. Bunu çok kere tabir etmeme karşın ben Çinli göründüğüm için beşerler bu türlü düşünebiliyor. Şunu da söylemem de yarar var 30 yıldır Kanadalıyım. Son olarak FTX’in durumu devam ettirememesi üzerine Binance US, Voyager’a bir teklifte daha bulunacak ve bunun nasıl ilerleyeceğini göreceğiz.”

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu