Ücretsiz Amazon Prime Oyunları Açıklandı: Bu Fırsat Kaçmaz!

2023 yılının kasım ayında sunulacak ücretsiz Amazon Prime oyunları açıklandı. Önümüzdeki ay yine oyuncuları birbirinden eğlenceli yeni oyunlar bekliyor. Ay boyunca ücretsiz olarak dağıtılacak oyunların içerisinde bazı yapımlar dikkat çekiyor.

Prime Gaming, oyuncular için kütüphanelerine ekleyebilecekleri dokuz oyunu duyurdu. Fırsattan yararlanmak isteyen oyuncular Amazon Prime aboneliği ile oyunları kütüphanelerine ekleyebilir.

Kasım Ayı Ücretsiz Amazon Prime Oyunları

2 Kasım 2023

9 Kasım 2023

10 Kasım 2023

16 Kasım 2023

  • Behind the Frame: The Finest Scenery 
  • Star Wars: Knights of the Old Republic 

22 Kasım 2023

  • The Dungeon of Nehaulbeuk 

23 Kasım 2023

30 Kasım 2023

  • Orten Was the Case 
  • Caverns of Mars: Recharged

The Textorcist

İtalyan stüdyo Morbidware tarafından geliştirilen The Textorcist, rahip karakterini kullanarak kötü ruhlara ve şeytanlara karşı mücadele etme şansını sunuyor. Şeytan çıkarma ritüeli gibi korku verici durumlar oyuncuları bekliyor.

RAGE 2

2011 yılında çıkan Rage oyununun devamı niteliğindeki RAGE 2, Bethesda Softworks tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Star Wars: Knights of the Old Republic

BioWare tarafından yaratılıp geliştirilen Star Wars: Knights of the Old Republic, Star Wars dünyasında geçen bir rol yapma video oyunudur.

Dolara Dönmeden Önceki Son İndirim: Steam Çığlık Festivali Başladı!
OYUN

Dolara Dönmeden Önceki Son İndirim: Steam Çığlık Festivali Başladı!

Dünyanın en çok kullanılan çevrim içi oyun platformlarından Steam, geçtiğimiz günlerde satışların dolar üzerinden yapılacağını duyurdu.

Amazon Prime abonelerine ücretsiz olarak sunulacak oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu