Şimşek McQueen Rocket League’e Geliyor!

Pixar’ın Arabalar, Arabalar 2 ve Arabalar 3 filmlerinde yer alan kurgusal karakter Şimşek McQueen, popüler futbol/araba oyunu Rocket League’e geliyor. Rocket League, bu güzel haberi oyunculara duyurmak için kısa bir video yayınladı.

7 Kasım’da Satışa Çıkacak!

7 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak olan Şimşek McQueen Mega Paketi, oyunculara birçok fırsat sunuyor. Oyuncular Şimşek McQueen Mega Paketi ile Route 66 simgesinin üç farklı versiyonuyla oynayabilecek.

Oyuncular bu paketi oyun içi mağazadan 2.500 kredi yani yaklaşık 19,99 dolar karşılığında satın alabilecekler. Paket içinde oyunculara Şimşek McQueen Arabası, Rust-eze, Dinoco gibi fırsatların yanı sıra Rascal Flatts’in “Life is a Highway” şarkısı da sunulacak.

Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League video oyunu, Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X aracılığıyla ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunun Şimşek McQueen ile birleşiyor olması birçok oyuncuyu heyecanlandırdı.

Rockstar Games, GTA 6 ile Oyun Dünyasını Altüst Etmeye Hazırlanıyor!
OYUN

Rockstar Games, GTA 6 ile Oyun Dünyasını Altüst Etmeye Hazırlanıyor!

Video oyun endüstrisi, teknolojik ve görsel sınırlarını sürekli zorlamaya devam ediyor. Bu yolda öncü isimlerden biri olan Rockstar Games, Grand Theft Auto serisiyle tanınan ve son başarısı Red Dead Redemption 2 ile gözleri üzerine çeken bir şirket olarak öne çıkıyor.

Peki siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki bölümden bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu