OnePlus Nord CE 3’ün Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

Teknoloji dünyasının başarılı isimlerinden OnePlus’ın 2023 yılında tanıtımının yapılması beklenen OnePlus Nord CE 3 hakkında yeni bilgiler elde edildi. 

Bütçe dostu özelliğiyle dikkat çeken aygıt büyük ekranının yanı sıra Snapdragon 695 ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Çin merkezli akıllı aygıt üreticilerinden OnePlus, geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulan OnePlus Nord CE 2 ile beğenileri üzerine topladı. Artık ise 2023 yılında tanıtımının yapılması beklenen yeni kuşak OnePlus Nord CE 3’ün teknik özellikleri hakkında çeşitli bilgiler elde edildi.

OnePlus Nord CE 3’ün teknik özellikleri

OnePlus Nord CE 3

OnePlus’ın yeni akıllı cep telefonu OnePlus Nord CE 3’ün teknik ayrıntıları hakkında yeni bilgiler elde edildi. Kelam konusu bu akıllı aygıt 120Hz yenileme suratı sunan 6,7 inç boyutlarında FHD+ LCD ekran boyutlarında sunulacak. Bunun yanı sıra serinin bir evvelki modelinin sahip olduğu Dimensity 900’e nazaran gücü daha düşük Snapdragon 695 platformundan güç alacak. OnePlus Nord CE 3 kamera noktasında ise 108 MP ana kamera, 2 MP makro, 2 MP derinlik sensörlerine sahip olacak. Bunun yanı sıra tıpkı vakitte OnePlus Nord CE 3, 8/12 GB RAM ve 128/256 GB depolama alanına sahip olacak.

Aynı vakitte 5.000 mAh pil üzerine kurulan bu akıllı aygıtın 67W süratli şarj takviyesi bulunacak. Tıpkı vakitte OnePlus Nord CE 3’de yan kısma monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı yer alacak. OnePlus Nord CE 3’ün fiyat etiketi ve hangi bölgelerde satılacağı şu an için bilinmiyor. Aygıtın net olarak hangi tarihte satışa sunulacağı bilinmiyor lakin 2023 yılının birinci aylarında kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor. Husus hakkında elde edilen bilgiler şu an için bu kadardır.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu