Mortal Kombat 1’in Yeni DLC Karakteri Omni-Man Fragmanı Yayımlandı

Yayıncılığını Warner Bros. Games’in üstlendiği Mortal Kombat 1‘in yeni DLC karakteri Omni-Man için yeni fragman yayımlandı. Böylelikle yeni karakterin oyunda nasıl bir dövüş tarzına sahip olacağı belli oldu.

Mortal Kombat 1’in Yeni Karakteri Omni-Man Tanıtıldı

En iyi dövüş oyunları denildiğinde akla ilk gelen yapımlardan biri olan Mortal Kombat 1, 19 Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürüldü. Kısa sürede çok popüler hâle gelen oyuna DLC’ler aracılığıyla yeni karakterler eklenecek. Bu DLC karakterleri arasında Omni-Man da yer alıyor.

Amazon Prime Video üzerinden 2021 yılında yayımlanmaya başlayan Invincible isimli animasyon dizisinde de yer alan Omni-Man için yeni bir fragman yayımlandı. Paylaşılan video, söz konusu karakterin dövüş tarzını gösteriyor. 1 dakika 9 saniye uzunluğundaki video kısa sürede 2,2 milyon görüntülenme sayısına ulaştı.

PC, Nintendo Switch, PlayStation 5 ve Xbox Series X / S platformları için geliştirilen dövüş oyununa DLC aracılığıyla eklenecek yeni karakter, pek çok kişi tarafından beğenildi. Güçlü yetenekleri ile dikkat çeken Omni-Man isimli karakterin Kombat Pack isimli paketin bir parçası olarak Kasım 2023 tarihinde sunulması bekleniyor.

Yayımlanan videoda ayrıca Kameo karakteri Tremor da yer alıyor. Peki, Omni-Man isimli yeni DLC karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yayımlanan yeni fragman ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu