John Cena WWE Kariyerini Sonlandırıyor: WrestleMania 41’de Büyük Veda!

WWE’nin efsanevi güreşçisi John Cena, 6 Temmuz’da Toronto’da düzenlenen Money in the Bank etkinliğinde emeklilik kararı aldığını açıkladı. 16 kez Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olan Cena, WrestleMania 41’de son maçına çıkacağını duyurdu. Bu sürpriz açıklama, WWE evreninde büyük bir yankı uyandırdı ve Cena’nın hayranlarını derinden etkiledi.

John Cena Emekli Olacağını Duyurdu!

Cena, etkinlik sırasında “The Last Time is Now” yazılı bir tişört giyerek ringe çıktı ve kariyerinin son dönemine girdiğini belirtti. Toronto’daki hayranlarına ve Kanada’ya teşekkür ederek, kariyerinin hem iyi hem de kötü dönemlerinde yanlarında oldukları için minnettarlığını dile getirdi.

Cena’nın emeklilik turu kapsamında, Royal Rumble, Elimination Chamber ve 2025’te USA Network’ten Netflix’e geçiş yapacak olan Monday Night Raw gibi diğer önemli etkinliklerde de güreşeceği açıklandı.

Cena’nın son maçının WrestleMania 41’de olacağını açıklaması, güreş dünyasında büyük bir heyecan yarattı. Bu final maçı, Las Vegas’ta gerçekleşecek ve Cena’nın uzun ve başarılı kariyerine yakışır bir veda olacak. Cena, WWE’nin kendisine sunduğu fırsatlar ve hayranlarının desteği için derin bir minnettarlık duyduğunu belirtti.

John Cena’nın WWE’den emekliliği, güreş dünyasında bir devrin sonunu işaret ediyor. Toronto’daki etkinlikte yaptığı duygusal konuşma ve hayranlarından aldığı coşkulu tepkiler, Cena’nın WWE’deki etkisini ve mirasını gözler önüne serdi.

WWE 2K24 Duyuru Fragmanı Yayınlandı: Çıkış Tarihi de Belli Oldu!
OYUN

WWE 2K24 Duyuru Fragmanı Yayınlandı: Çıkış Tarihi de Belli Oldu!

WWE 2K serisinin merakla beklenen yeni oyunu WWE 2K24 tanıtıldı ve tanıtımla birlikte bir çıkış tarihi ve oyunun fiyatı belli oldu. İşte detaylar!

Son maçını WrestleMania 41’de yapacak olan Cena, hayranlarına unutulmaz anılar bırakarak ringlere veda edecek. WWE evreni, Cena’nın mirasını ve kariyerinin son dönemindeki maçlarını büyük bir heyecanla bekliyor.

Başa dön tuşu