Bedavaya ingilizce öğrenebileceğiniz en iyi 10 uygulama!

Bu haberimizde en iyi 10 ücretsiz ingilizce eğitim uygulamasını sizlerle paylaşacağız. İşte bedavaya ingilizce öğrenebileceğiniz en iyi 10 uygulama!

Dil öğrenmek günümüzde ayrı bir önem taşıyor. Özellikle iş yaşamında karşımıza en çok çıkan engellerin başında yabancı dil geliyor. İngilizce veya başka bir dili öğrenmek ise sandığımız kadar kolay da değil zor da. Bunun için sağlam bir irade ve istek gerekiyor diyebiliriz.

Kursa giderek binlerce lirasını buraya gömmek istemeyenlerin imdadına ise bu tür hizmetler sunan uygulamalar yetişiyor. Biz de yabancı dil, özellikle de ingilizce öğrenmek isteyenler için en iyi bedava uygulamaları bir araya getirdik. İşte detaylar!

Cake

Google Play Store’da 50 milyondan fazla kez indirilen Cake, bedavaya ingilizcenizi geliştirmenize imkan sağlıyor.

Duolingo

Duolingo 2013 yılında en iyi Android uygulama unvanını kazanmıştı. Yabancı dil uygulamaları içerisinde en beğenilenlerden birisi olan Duolingo, Android tarafından 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

Voscreen

Türk yapımcılar tarafından geliştirilen Voscreen, Android dünyasında 1 milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor. Uygulama, alt yazılı veya alt yazısız videolar ile ingilizcenizi geliştirmenize imkan sağlıyor.

Başa dön tuşu