Xiaomi telefonlardaki reklamları kaldıracak

Xiaomi yeni güncellemesi ile telefonlardaki reklamları kaldıracak. İşte Xiaomi’nin kullanıcılara sunacağı yeniliklerden birinci ayrıntılar.

Xiaomi, özel MIUI sayesinde Android üzerinde kendi geliştirme ve güncellemeleri yapabiliyordu. Reklam üzere farklı etkinliklere sahip olan Xiaomi, yeni devirde reklamlar için kıymetli bir atılım yapacak. Çünkü ortaya çıkan son rapora nazaran MIUI 14, reklamları iptal edecek.

MIUI 14 reklamsız tecrübe sunabilir

Henüz Xiaomi tarafından duyurulmadığı için özellik için ihtimal olduğunu unutmayın. MyDrivers tarafından hazırlanan raporda yakında çıkacak MIUI 14 sürümünde reklam olmayacağı belirtildi. Şirketin eserleri daha ilgi alımlı hale getirmek ismine reklam alanında değerli bir adım atacak. Xiaomi’nin bu atılımı bir birinci değil. Çünkü Xiaomi 12’yi Çin’de piyasa sunan şirket, iPhone ve Samsung telefonlara kıyasla daha az yüklenmiş uygulama sunmuştu. Telefonda yalnızca 7 ön yüklü uygulama bulunuyordu. Bu da adil rekabet ve kullanıcıların gönlünü kazanmak ismine şirketi öne çıkarmıştı.

Reklam özelliğine ek olarak, MIUI 14’te birkaç yardımcı program güzelleştirmesi olacak. Saat, hava durumu uygulaması ve takvim aracındaki güncellemeler ile daha yeterli bir tecrübe sunulacak.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu