Tekken’den Beklenen Açıklama Geldi: Kapalı Ağ Test Tarihi Açıklandı

Tekken’in resmi web sitesinde tarih hakkında “Ağın durumunu ve oynanış kalitesi hakkında geri bildirim almayı amaçlıyoruz. Kullanıcıların geri dönüşleri, savaş sistemindeki ayarlamalar referans olarak kullanılacaktır.” açıklaması yapıldı.

Bandai Namco, Tekken 8 için Yapılan Kapalı Ağ Testi Tarihini Duyurdu

27 Haziran’a kadar resmi Tekken sitesine kaydolan herkes teste katılabilir. Test, ilk olarak PlayStation 5 kullanıcıları için 21-24 Temmuz tarihlerinde PS5, Xbox Series X ve S konsolları ve Steam kullanıcıları için ise 28-31 Temmuz tarihleri arasında kayıt imkanı sağlayacak. 

Test 16 karakter ile oynanacak: Kazuya, Bryan, King, Jun, , Law, Jack-8, Nina Lars, Xiaoyu, Paul,Hwoarang, Leroy, Lili, Asuka, Jin ve Claudio 5 meydanı bulunan oyun derecelendirme maçlarına imkan tanıyacak ve platformlar arası eşleştirme desteği sağlayacak.

Bandai Namco henüz Tekken 8’in çıkış tarihini açıklamadı ancak oyunun 2023 sonundan önce piyasaya sürülmesi bekleniyor.


Tekken 7 Tanıtım Videosu
OYUN

Tekken 7 Tanıtım Videosu

Namco Bandai’nin bir diğer incisi olan Tekken 7’nin hikaye odaklı tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun hikayesine değinen bu videoda, birçok Tekken karakterini görebiliyoruz.


Tekken Tag Tournament 2 Fragmanı
OYUN

Tekken Tag Tournament 2 Fragmanı

Namco Bandai’nin geliştirdiği Tekken Tag Tournament 2 yıllar önce piyasaya sunulan Tekken Tag Tournament’ın ikinci oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Başa dön tuşu