Xiaomi 14 Serisinin Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Qualcomm’un bir sonraki premium nesil işlemcisi Snapdragon 8 Gen 3‘ün, önceki yıllara göre daha erken bir tarihte, 24-26 Ekim tarihleri arasında Hawaii’de tanıtılması planlanıyor.

Söylentiler Xiaomi’nin yeni işlemciye sahip telefonları tanıtan ilk telefon üreticisi olmak istediğine işaret ediyor. Şimdi ise GSMArena, Çin’den gelen yeni bir söylentinin Xiaomi 14 ve 14 Pro’nun 27 Ekim’de duyurulacağını iddia ettiğini bildiriyor.

Söylentiler iki telefonun da 27 Ekim‘de, yani Qualcomm Snapdragon Zirvesi’nden sadece bir gün sonra tanıtılacağını söylüyor. Bu iki telefon, geçen yıl Aralık ayında piyasaya sürülen Xiaomi 13 ve 13 Pro’nun halefleri olacak.

Xiaomi 14 Serisi 27 Ekim’de Piyasaya Sürülecek

Xiaomi 14 Serisinin Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı: Amiral Gemisi Telefonlar Bir Bir Geliyor!

Bu iki telefon hakkında en yeni ve en güçlü Qualcomm Snapdragon işlemciye sahip olacakları gerçeği dışında çok az şey biliniyor. Söylentiler, iki telefonun da yeni bir tasarım ve Leica kameralar ile geleceğini, ayrıca MIUI 15 ve Android 14 ile kutudan çıkacağını söylüyor.

Xiaomi 14 Pro’nun titanyum çerçeveye ve uydu bağlantısına sahip olacağı söylentileri de son dönemde oldukça yaygın. Ayrıca serideki iki modelde de ekran, kamera ve şarj yükseltmeleri bekleniyor.

Xiaomi 14'ün Tasarımı Ortaya Çıktı: İşte Göze Çarpan İlk Yenilikler!
TEKNOLOJİ

Xiaomi 14’ün Tasarımı Ortaya Çıktı: İşte Göze Çarpan İlk Yenilikler!

Geçen hafta Xiaomi 14 serisine dair ilk sızıntılar gelmeye başlamıştı, öyle ki telefona dair özelliklere de ilk kez bakış atma fırsatı yakalamıştık.

Peki sizin Xiaomi 14 serisinden beklentileriniz neler? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu