Windows 10 için 4K Duvar Kağıdı Paketi Yayınlandı

Microsoft'un Windows 10 kullanıcıları için dunmuş olduğu duvar kağıdı paketi, 22 Nisan Dünya Günü için hazırlandı. Dünya üzerinde kuşakları tehdit altında veya tükenmek üzere olan canlıların fotoğrafları, 4K çözünürlükle fiyatsız edinilebiliyor.

Temayı iki halde indirebilirsiniz. Birinci olarak ayarlar menüsünün altından ferdileştirme alt menüsünde bulunan temalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Buradan sizi Microsoft Mağaza üzerinden yapılacak yönlendirme ile indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Şayet isterseniz de buradan ilgili web sitesine ulaşabilirsiniz. Web sitesinin sağ tarafında görebileceğiniz 'Al' butonu aracılığıyla Microsoft Mağaza sayfasına yönlendirileceksiniz. Microsoft Mağaza yardımıyla indirmenizi tamamlayabilirsiniz.

Temayı kullanabilmek için Windows 10'un aktüel versiyonunu kullanmanız gerekiyor. Tema paketi Windows 10'un 1803 ve 1809 sürümlerini desteklemektedir. Şayet sizler de bu sürümlerden birisine sahipseniz, temayı çabucak yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıyeten masaüstünde farenizin sağ tuşuna bastığınız vakit, görselleri değiştirebildiğinizi unutmayın.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu