Twitter Gösterim Sayısını Kullanıma Sunuyor

Elon Musk ve Twitter üzerinde yaptığı güncellemeler son vakitlerde en sık konuşulan bahislerden biri. Kullanıcıların yeni güncellemelere verdiği olumsuz yansılara karşın Twitter’ı değiştirmeye ve geliştirmeye devam eden Musk, yeni bir güncelleme daha yayınladı!

Son güncellemeden evvel Elon Musk, Twitter üzerinden bir anket açtı. Ankette, Twitter idaresini bırakıp bırakmaması gerektiğini sordu ve yüksek bir oyla bırakması gerektiği seçildi.

Yaptığı ankete karşın Musk, vazifesini sürdürmeye devam ediyor ve Twitter’ı sarsan kararlar almaya devam ediyor.

Twitter için yaptığı son güncellemede artık Tweet’lerin görüntülenme sayısı gösterilecek. Bu özellik evvelce de vardı lakin yalnızca kullanıcı kendi içeriğini denetim ettiğinde görebiliyordu. Artık ise tüm kullanıcılar atılan Tweet’lerin gösterim sayısını açıkça görebilecek.

Elon Musk’ın bu husus hakkında söyledikleri şunlardır:

“Twitter, görüntülenme sayılarını gösterime sunuyor. Bu sayede bir Tweet’in kaç kez görüntülendiğini görebileceksiniz! Bu özellik, görüntüler için aslında vardı.

Bu, Twitter’ın göründüğünden daha faal olduğunu gösterecek, Twitter kullanıcıların %90’ı paylaşımları okuyor fakat her hangi bir cevap yahut beğenide bulunmuyor.”

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu