Sevenlerine Müjde: Call of Duty: Modern Warfare 3 Ücretsiz Sürümü Geliyor!

Call of Duty: Modern Warfare 3, twitter sayfasından yaptığı paylaşıma göre14-18 Aralık tarihleri ​​arasında ücretsiz bir deneme sunacak. Deneme süreci 14 Aralık’ta saat 20.00’de Türkiye saati ile başlayacak ve ek bir indirm de getirecek.

Bu ücretsiz erişim sürecinde oyuncular, ikonik haritaları, farklı çok oyunculu modları ve hatta Modern Warfare Zombies’ı deneyebilecekler. Oyunun ücretsiz sürümü, 6v6 Core Haritaları, üç Ground War Haritası, Core Modları ve 6v6 Moshpit gibi çeşitli listeleri içeriyor.

Oyuncular Call of Duty ile Tatil Sezonunun Tadını Çıkartacak

Call of Duty: Modern Warfare 3’ü denememiş olan oyuncular için ücretsiz bir deneme sürümü, yeni oyuncuları çekmek için ideal bir fırsat olabilir.

Bu zamana kadar Call of Duty’nin unutulmaz kampanyaları olmuştur, bu yüzden oyuncuların oyunun hikayesinin tadını çıkarmaları için bir fırsat daha. Ücretsiz erişim ile çok oyunculu oyun modları ve özellikle Modern Warfare Zombies modu, bu rekabetçi oyunun dışında hoş bir sürpriz olabilir. Sonuçta, Call of Duty genellikle yoğun çevrimiçi maçlarda titiz ekip tabanlı taktiklerle dikkat çeken bir oyundur.

Zombies modu, bu serinin korku türünü seven oyuncuların oldukça beğeneceği ücretsiz sürüm ile mutlaka denenmesi gereken bir mod olduğunu da söyleyebiliriz.

Geçmişten Günümüze Call of Duty Serisi Oyunları
OYUN

Geçmişten Günümüze Call of Duty Serisi Oyunları

Oyun dünyasının en köklü ve ikonik serilerinden birisi olan Call of Duty serisi, pek çok oyuncunun hatıralarında iz bırakmış bir oyundur.

Call of Duty’nin DMZ modunun artık öldüğünü, bazı hayranlarını hayal kırıklığına uğrattığını son zamanlarda belli etti. Ancak geliştiriciler, Modern Warfare 3 ve Warzone’u düzenli olarak güncellemeye devam ederek, hayranları tekrar oyunun bu moduna bağlamaya çalışıyorlar.

Başa dön tuşu