Samsung Galaxy M52 5G fabrika ayarlarına nasıl döndürülür?

Samsung Galaxy M52 5G’de dataların nasıl silineceğini ve fabrika ayarlarına nasıl sıfırlanacağını öğrenmek için Samsung Galaxy M52 5G fabrika ayarlarına dönme kılavuzunu takip edin.

Çoğu vakit, Galaxy M52 5G süratli ve süratli bir telefon. Ancak, telefonun olması gerektiği üzere karşılık vermediği vakitler vardır. Telefonun yavaşladığı, uygulamaların kapanmaya başladığı ve genel tecrübenin kötüleştiği vakitler vardır. Galaxy M52 5G’niz tıpkı formda çalışıyorsa, fabrika ayarlarına sıfırlama süreci büyük olasılıkla sorunu çözecektir.

Samsung Galaxy M52 5G’de Bilgileri Silme ve Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

Telefonunuzu sıfırlamanız için birçok neden var. İlk olarak, Android’in birkaç aylık kullanımdan sonra yavaşladığı biliniyor. Sonuç olarak, telefonu hızlandırmak için vakit zaman yine başlatma yapılmalıdır. Ancak, kolay bir yine başlatmanın sorunu çözmediği vakitler vardır ve tek tahlil telefonu büsbütün sıfırlamaktır.

Samsung Galaxy M52 5G’nizi neden sıfırlamalısınız?

Samsung Galaxy M52 5G, fiyatına nazaran şahane özelliklere sahip ve neredeyse her şeyi gecikme olmadan çalıştırıyor. Fakat, Android sistemi telefonun suratını yavaşlatabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Bu durumda fabrika ayarlarına sıfırlama önerilir. Sıfırlama, telefonu yavaşlatabilecek kıymetsiz ve şimdiki olmayan bilgiler dahil olmak üzere telefonunuzdaki her şeyi siler. Fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra, telefon yepisyeni ve eskisi kadar süratli olacaktır.

Verileri silmenin bir öbür nedeni de bir önyükleme döngüsünden kaçmaktır. Kullanıcılar eski ROM’dan farklı bir özel ROM yüklediğinde bir Android telefon bir önyükleme döngüsüne girer. Bunun tek tahlili dataları silmektir.

1. Galaxy M52 5G Sıfırlama – Ayarlar aracılığıyla fabrika ayarlarına sıfırlama

Bu metot çok tanınan zira telefonunuzu kapatmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken ayarlar menüsüne gitmek ve her şeyi silen seçeneği seçmek.

  1. Telefonunuzun kilidini açın ve Ayarlar’a gidin .
  2. Aşağı kaydırın ve Genel Yönetim üzerine dokunun ve Sıfırla’yı seçin .
  3. Tüm seçeneklerden Fabrika datalarına sıfırla üzerine dokunun . Telefon, silinecek tüm belgeleri ve kaldırılacak tüm uygulamaları listeleyecektir.
  4. Sıfırla üzerine dokunun .

Bu, Google hesabınız, sistem uygulamaları ve bilgileri, yüklü uygulamalar, müzik, fotoğraflar ve öbür tüm kullanıcı bilgileri dahil olmak üzere telefonunuzdaki her şeyi siler.

2. Galaxy M52 5G Sıfırlama – Kurtarma Modu ile Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

Bu yol, dataları silmek ve fabrika ayarlarına sıfırlama yapmak için kurtarma moduna geçmenizi gerektirir. Bu, bilhassa telefonunuz bir önyükleme döngüsünde takılı kaldığında ve telefonunuzu birinci yolla sıfırlayamadığınızda kullanışlıdır.

  1. Galaxy M52 5G’nizdeki güç düğmesini basılı tutun. Üzerine dokunun Güç kapalı .
  2. Telefon büsbütün kapandıktan sonra ses açma + güç tuşlarına birebir anda basılı tutun . Samsung açılış animasyonu logosunu görene kadar basılı tutun.
  3. Kurtarma modunda birçok seçenek göreceksiniz. Verileri sil/fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için ses açma ve azaltma tuşlarını kullanın ve seçmek için güç düğmesine basın.
  4. Telefon, telefonunuzdaki tüm bilgileri silmek istediğinizden emin olup olmadığınızı soracaktır. Tekrar, Evet’i vurgulamak için ses tuşlarını kullanın ve seçmek için güç düğmesine basın.

Samsung Galaxy M52 5G’deki tüm datalar silinecek. Sıfırlama süreci bittiğinde telefonunuzu tekrar başlatın

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu