Samsung Galaxy A70’e Yeni Bir Kamera Modu Geldi

Samsung Galaxy A70’in son güncellemesi, kamera uygulamasına “Super Steady” (Süper Sabit) görüntü modunu ekledi. Galaxy A70, A serisinde bu özelliği alan ikinci telefon oldu. Özellik, birinci olarak Galaxy S10 amiral gemisi serisiyle tanıtılmıştı. Sonradan da A serisinde birinci olarak Galaxy A80, bu özelliğe kavuşmuştu.

Belirtmekte yarar var; Süper Sabit modu, kameranın görüş açısını olağandan çok daha aza düşürüyor. Ayrıyeten bu modda yalnızca 30 FPS kare suratı ve 1080p çözünürlükte görüntü çekilebiliyor fakat bunun karşılığında epeyce stabil bir görüntü kaydı elde ediliyor.

Güncelleme, şu anda Hollanda ve Belçika’da faal durumda. A705FNXXU2ASF5 versiyon numarasına sahip bu yazılım, 500 MB’a biraz yakın bir boyutta. Güncellemeyle birlikte klasik kusur düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri de geliyor. Güvenlik yaması ise şu an için birebir.

Geliştirilmiş performans bahis başlığı altında ise dokunmatik ekran stabilizasyonu ve olağan kamera modunun stabilizesi yer alıyor. Telefon, bu versiyona yükseltildiği takdirde eski sürüme döndürülemiyor.

Samsung'un son devirde kullanıcılarının kamera gereksinimlerine yönelik atılımları, farklı marka aygıt kullanan birçok kullanıcının da dikkatini çekmiş durumda. Kamera odaklı akıllı telefon meraklılarını bu sayede kendine çeken Samsung'un A serisine yeni özellikler getirip getirmeyeceğini önümüzdeki süreçte daima birlikte göreceğiz.

Başa dön tuşu