Nicki Minaj, Call of Duty’e Eklendi: İşte Sanatçının Oyundaki ‘Pembe’ Etkisi!

Geçtiğimiz haftalarda Call of Duty: Warzone’a Nicki Minaj’ın oynanabilir operatör olarak ekleneceği duyurulmuştu. Hatta Snoop Dog’u da tekrar operatör olarak göreceğimizi öğrenmiştik.

Yeni gelen habere göre Nicki Minaj, resmi olarak Call of Duty’e eklendi.

Snoop Dog’u daha önce 2014 yılında bir kez görmüş olsak da Nicki Minaj “Sezon 05’te Call of Duty’nin kendi adını taşıyan ilk kadın operatörü” olarak tarihe geçecek.

Nicki Minaj’ın Pembe Etkisi!

Nicki Minaj’ın kendi adını taşıyan ilk kadın operatör olmasının yanı sıra oyuna yeni bir tema getiyor olması da oldukça ilgi gördü. Sanatçının şarkılarındaki sert üslubu oyunun maceracı ruhuna uyum sağlarken pembeye olan tutkusu da yeni temalar doğurdu.

Şarkıcının oyundaki pembe ve parlak kostümü, pembe silahı ve mermisi oyuncuların dikkatini çekti.

Nicki Minaj’ın bitirme hamleleri arasında havaya sıçramak, düşmanlarını yüksek topuklarıyla öldürmek ve düşmanlarının boynunu sert darbeyle doğramak gibi yetenekleri var. Şarkıcının bu yetenekleri dışında oyunda sesini de duyuyoruz. 

Oyundaki bazı seslendirmeleri arasında “Güven bana, bu kötü kaltağı kendi tarafında istiyorsun” ve “Sen öldün, kaltak!” şeklinde hitapları olduğunu da fark ediyoruz.

Geçmişten Günümüze Call of Duty Serisi Oyunları
OYUN

Geçmişten Günümüze Call of Duty Serisi Oyunları

Oyun dünyasının en köklü ve ikonik serilerinden birisi olan Call of Duty serisi, pek çok oyuncunun hatıralarında iz bırakmış bir oyundur.

Peki sizce Nicki Minaj oyuna uyum sağlamış mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu