Netflix ve flört uygulaması Bumble ortak bir projede yer alacak

Netflix ile günümüzde yaygın olarak tercih edilen tanınan flört uygulamalarından Bumble ortak bir projede buluştu. Bu proje ile neler yapabileceğiz? Ayrıntıları haberin devamında!

Netflix ve flört uygulaması Bumble ortak bir projede buluşacaklarını açıkladılar. İş birliğinin biz kullanıcılara vaat ettiği tecrübeler ortasında Bumble da Netlix temalı bir oyun yer alacağı ve kullanıcıların eşleşen dizi ile sinema uyumluluklarına nazaran eşleşeceği yer alıyor.

230 milyonu aşkın abonesi olan Netflix, bu adımı ile kullanıcı tecrübesine katkıda bulunmayı yeni bir boyuta taşıdı. Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan bu iki uygulamanın ortak projesinden nasıl bir sonuç çıkacak ilerleyen süreçte göreceğiz.

Netflix ve Bumble İş Birliği ile Gelen Özellikler

Flört uygulaması Bumble içeriğine  “Netflix Nights In” isminde Netflix temasına nazaran bir oyun eklenecek. Oyunun hedefi, kullanıcıların izledikleri dizi ve sinemalara nazaran eşleşerek ortak bakış açıları ve zevklere nazaran kuracakları bağın daha kolay bir biçimde gerçekleşmesini sağlamak. Ayrıyeten oyunun bir hoş özelliği daha var, eşleşme sonrası kullanıcılar oyunu karşılıklı olarak kullanabilmeye devam edebilecekler.

İş birliği için heyecanlananların dikkatine! Oyun 30 ocak pazartesi ile 13 Mart Pazartesi tarihleri ortasında belirlenen listeye nazaran muhakkak müddetlerde ve muhakkak ülkelerde kullanılabilecek.

Listede Türkiye yer almıyor!

Belirlenen listede ABD, Kanada ve Birleşik Krallık bulunuyor, Türkiye listede yer almıyor.

Listede yer alan ülkeler 30 ocak prestiji ile oyunu oynayabilecek.

Oyunda son periyodun tanınan dizileri “Squid Game”, “Emily in Paris”, “Elite”, “Dark” ve “La Casa de Papel” den ve daha pek çok tanınan dizilerden sorular sorulacak. Kullanıcılar bir öteki kullanıcı ile eşleşene kadar verdikleri karşılıkların doğruluğunu göremeyecek, fakat eşleşme olduktan sonra soruların hakikat karşılıkları da gözükecek.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu