Kavisli ekrana sahip Oppo A98 ortaya çıktı

Henüz tanıtılmayan Oppo A98 kavisli ekranı ile Geekbench testinde ortaya çıktı. İşte Oppo A98’den birinci ayrıntılar.

Akıllı telefon kesiminin savlı markalarından birisi olan Oppo, yeni model için hazırlıklarını sürdürüyor. Geekbench testinde görülen yeni model, Oppo A98 olarak piyasada yer alacak. Yeni telefonda en çok dikkat çeken ise kavisli ekranın kullanılacak olması. Bu bakımdan Oppo yeni modeliyle marka kullanıcılarına farklı bir tecrübe sunacak.

Oppo A98 özellikleri neler?

Oppo A98

Geekbench listesi, lansman öncesinde telefonla ilgili pek çok ayrıntısı ortaya çıkarıyor. 108MP art kamerası ile A serisindeki en kaliteli ve büyük kamerayı kullanacak olan Oppo A98, böylelikle seride de ön plana çıkacak. Kamera kalitesinin yanı sıra telefonda en süratli kablolu şarj sistemine de yer verilecek. Daha evvel TENAA sertifikasında görülen telefon, kavisli ekran özellikleriyle bir sefer daha doğrulanmış oldu.

PGW110 model numarasına sahip olan yeni telefon, Geekbench tek çekirdekli ve çok çekirdek testlerinde 1043 ve 3685 puan aldı.

8 çekirdekli işlemcinin yer aldığı Oppo A98’de 1+3+4 çekirdek konfigürasyonu bulunuyor. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci ile tezli bir performans sunacak olan telefon, Adreno 730 GPU, 16 GB RAM ve Android 13’ü kullanacak.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu