Instagram Çöktü mü? Instagram’a Erişim Sorunları Yaşanıyor!

Genel olarak kolay kolay erişim sorunlarıyla karşımıza çıkmayan Instagram‘da bugün 18.00’den itibaren bir dizi erişim sorunu yaşanıyor.

Kullanıcıların ilk olarak X üzerinden bildirdiği Instagram erişim sorunu birçok farklı problemi kapsıyor. Kullanıcıların en çok belirttiği problem ise Instagram hikâyeleriyle ilgili. Birçok izlenen hikâye uygulamada hâlâ izlenmemiş olarak görünüyor.

Bunun yanı sıra kullanıcılar, ana sayfadaki içeriklerin oldukça geç yüklendiğini bildiriyor ve bazı içeriklerin, videoların ve reels içeriklerinin açıklamaları görünmüyor.

Downdetector’daki Rapor Sayısı Artış Gösterdi

Instagram Çöktü mü? Erişim Sorunları Yaşanıyor!

İnternet sitelerinin güncel aktiflik durumunu kontrol eden Downdetector isimli sitede de bahsettiğimiz saatten itibaren kullanıcıların erişim sorunu yaşadığı görülebiliyor.

Sorun herkes tarafından yaşanmıyor ve şimdilik Android ile iOS sürümleri arasında bir fark olup olmadığı bilinmiyor. Instagram da henüz yaşanan sorunla ilgili bir açıklama yapmış değil.

Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Bulunur?
SOSYAL MEDYA

Instagram Takibi Bırakanlar Nasıl Bulunur?

Instagram, takibi bırakanlar konusunda doğrudan kullanıcılara bilgi sunmuyor. Dolayısıyla çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, hangi kişilerin takipten çıkardığını nasıl öğreneceğini merak ediyor.

Peki siz Instagram’da benzer bir sorun yaşıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu