Gate.io, GateTR uygulama ve mobil sitesini tanıttı

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından birisi olan Gate.io GateTR uygulama ve taşınabilir sitesinin tanıtımını yaptı. İşte GateTR taşınabilir uygulamaları ve ayrıntılar.

Türkiye pazarındaki aktifliğini arttırmak isteyen Gate.io, Blockhain Istanbul Week kapsamında yeniliklerini duyurdu. Türkiye’ye özel web sitesi ve GateTR taşınabilir uygulamalarını geliştiren marka, bu sayede Türkiye’deki müşterilerin daha güzel süreç yapmasını da sağladı.

Android için GateTR indir

iOS için GateTR indir

GateTR uygulamaları kullanıma sunuldu

Türkiye’deki kullanıcılara yönelik yapılan yeniliklere değinen Gate.io Türkiye Ülke Müdürü Kafkas Sönmez, “Gate Türkiye lokal operasyonları ve güçlü müşteri dayanağının yanında hizmet kalitesinden ödün vermeden gelişmeye devam ediyor. Türkiye pazarına ve kullanıcılarımıza uygun daha fazla eser ve hizmet geliştirmeyi hedefliyoruz. Bugün burada grubumuzla birlikte, Gate.io Türkiye’nin birinci kilometre taşı olarak gördüğümüz GateTR web sitesi ve taşınabilir uygulamasını sizlere duyurmaktan memnunluk duyuyorum” dedi.

Şirket yeni markaya ek olarak Gate.com.tr üzerinden de hizmet verecek. Bu mevzuya değinen Sönmez ise “Şu anda uygulama marketlerinden GateTR ismiyle indirilebilen uygulamamız küresel versiyondan farklı bazlı özelliklere sahip. Kullanıcılar Gate Küresel ve GateTR hesapları ortasında fiyatsız transfer yapabilecek. Ayrıyeten GateTR üzerinde 7/24 ulaşabilecekleri bir canlı takviye takımı kurduk. Bu sayede kullanıcılarımızın soruları hiçbir vakit karşılıksız kalmayacak. Canlı telefon dayanak hizmetini çok yakında devreye almayı planlıyoruz. Öte yandan, globalde uyguladığımız listeleme siyasetini mümkün olduğunca GateTR’ye uygulayacağız ve kullanıcılarımız lokal platformumuz üzerinden trend coinlere süratli bir halde ulaşabilecek” diyerek yenilikleri duyurdu.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu