Galaxy A54 Galaxy S23’e çok benziyor

Galaxy A54 ile ilgili ortaya çıkan son gelişmelerde dizaynın Galaxy A23 ile benzediği ortaya çıktı. İşte ayrıntılar.

Galaxy A54 ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Şirket her ne kadar Galaxy S23 serisine odaklanmış üzere görünse de amiral gemilerinin dışında farklı modeller de piyasaya sunulacak. Bu bakımdan önümüzdeki periyotlarda farklı modeller piyasaya sürülecek. Yakın vakitte Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S23 serisine OnLeaks sayesinde birinci bakışı atmıştı. Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra olarak piyasaya sürülecek Galaxy S23 serisi kamera modülleri ve dizaynlarıyla dikkat çekmişti. Artık ise Galaxy A54’ün erken imajları paylaşıldı. İmajlar ise modellerin Galaxy S23’e benzemesi nedeniyle bir anda dikkat çekti.

İşte Galaxy A54 tasarımı

Galaxy A54

OnLeaks, amiral gemisi modellerle tıpkı kamera modülü kurulumuna sahip olan orta sınıf Galaxy A54’ün erken manzaralarını paylaştı. Galaxy A53 üzere dikdörtgen kamera adasına sahip olmayan yerin model, Galaxy S22 Ultra ve yaklaşan Galaxy S23 serisini andıran güncellenmiş dizaynıyla dikkat çekiyor. Geriden bakıldığında, kamera modüllerinin etrafında yükseltilmiş bir kenarlık yok. Üçlü kamera kurulumuna sahip olan aygıt, tam olarak Galaxy S23’e benziyor. Galaxy A54, düz ekranı ve selfie çekimi için ortalanmış delikli tasarımı ile önden de Galaxy S23’e benzeyecek. Lakin amiral gemisi modelindeki üzere simetrik çerçevelere sahip değil. Sağ kenarda ses düğmesi ve güç düğmesi, alt kenarda ise USB-C irtibat noktası mevcut.

OnLeaks, Galaxy A54’ün özelliklerini açıklamasa da, sızıntı aygıtın 6.4 inçlik bir ekrana sahip olacağını ve 158.3 x 76.7 x 8.2 mm boyutlarında olacağını belirtti.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu