Echo’dan Yeni Fragman Geldi: Daredevil ve Kingpin Tekrar Ekranlarda!

Avengers: Endgame sonrası sinematik evrenini genişleten Marvel, Disney+ üzerinde yayınladığı diziler ve özel yapımlar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu süreçte bazı eleştirilere maruz kalan Marvel dizilerine rağmen, stüdyonun en yeni yapımı olan Echo, sürpriz karakterleri ve hikayesiyle öne çıkıyor.

Daredevil ve Kingpin’i yeniden ekranlara taşıyacak olan Echo dizisinden yayınlanan yeni fragman, hayranları heyecanlandırdı. Echo dizisi, Kingpin’in üvey kızı Maya Lopez‘in hikayesine odaklanacak. Maya, üvey babasına karşı çıkarak Yerel Amerikan kültürüyle yeni bir bağ kuracak ve birçok düşman edinecek.

Fragmanda da görüldüğü üzere, Charlie Cox’un Daredevil olarak geri döneceği ve Vincent D’Onofrio’nun da Kingpin olarak Echo dizisinde önemli bir rol üstleneceği vurgulanıyor.

Marvel’ın ilk yetişkin içerikli dizisi olan Echo, 9 Ocak’ta hem Disney+ hem de Hulu platformlarında izleyicilerle buluşacak. Diziyi izlemek isteyenlerin, Disney+ profillerini TV-MA olarak ayarlamaları gerektiği hatırlatılıyoruz.

Fragmanda, Echo’nun acımasız aksiyonunu ve Daredevil’a yeni bakışını görmemizle beraber, 41. saniyede Charlie Cox’un Daredevil karakteri ile Maya arasındaki çatışmaya, Vincent D’Onofrio’nun Wilson Fisk/Kingpin karakterine ve dizinin “Marvel tarihindeki en aksiyon dolu dizisi” olma iddiasına dair yeni görüntülere de tanık oluyoruz.

Echo karakteri, ilk olarak Hawkeye dizisinde ortaya çıkmıştı ve bu yeni dizi, onun “geçmişiyle yüzleşme, Kızılderili kökleriyle bağlantı kurma ve aile topluluk anlayışını kabullenme” yolundaki hikayesini anlatacak.

Yeni Marvel Dizisi Echo Oyuncuları, Konusu ve Yayın Tarihi
Sinema

Yeni Marvel Dizisi Echo Oyuncuları, Konusu ve Yayın Tarihi

Daredevil ve Kingpin karakterlerini seven çok sayıda kişi tarafından merak içinde beklenen Echo, konusu ve oyuncuları ile öne çıkıyor.

Marvel hayranları, 9 Ocak‘ta hem Disney+ hem de Hulu üzerinden Echo’nun unutulmaz aksiyon dolu dünyasına adım atacaklar.

Başa dön tuşu