Bekleyiş Sona Eriyor: Grand Theft Auto VI (GTA 6)’nın Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Oyun dünyasının merakla beklediği Grand Theft Auto VI (GTA 6) için ünlü gazeteci Geoff Keighley’den çarpıcı bir iddia geldi! Keighley, dkısa süre önce attığı tweet ile GTA VI’nın olası çıkış dönemine işaret etti. Peki GTA 6 ne zaman çıkacak, Keighley bu konuda ne dedi? İşte ayrıntılar..

Grand Theft Auto VI (GTA 6) için  2025 Sonbaharı İddiası

Grand Theft Auto VI (GTA 6)’nın çıkış tarihi kuşkusuz son yılların en çok merak edilen sorularından biri. Son olarak oyun basının “güvenilir” mensuplarından biri olarak kabul edilen gazeteci Geoff Keighley bu konuda bir iddia ortaya attı. 

Yaptığı X (Twitter) paylaşımında “Grand Theft Auto VI will arrive in Fall 2025” şeklinde bir ifade kullanan Keighley, böylelikle muhtemel çıkış tarihini de ortaya çıkarmış oldu. Belirtmekte fayda var ki bu resmi bir açıklama değil. Ancak paylaşan kişi ve sahip olduğu kaynaklar düşündüğünde aksi pek de mümkün değil gibi. 

Rockstar Games ise oldukça yeni olan bu paylaşımla ilgili henüz bir şey söylemedi. Bildiğiniz üzere şirket, Grand Theft Auto VI (GTA 6) fragmanlarının sızdırılmasının ardından planladığı tarihten önce fragmanı YouTube kanalında yayınlamıştı. Belki de bu sızıntı benzer bir duruma neden olabilir. 

Elbette ki oyunseverler, Rockstar Games’in resmi bir açıklama yaparak bu belirsizliğe son vermesini heyecanla bekliyor.

Başa dön tuşu