Dubai merkezli W Hotels, Shiba Inu’yla ödeme kabul edeceğini açıkladı

Kripto varlıklar her geçen gün daha fazla kurum ve kuruluş tarafından benimsenmeye devam ediyor.

Pek çok farklı alandan şirket, kripto para ünitelerinden rastgele birini ödeme tekniğine ekleyerek, bu alanda çalışmalarını hızlandırdı. Hususla ilgili son elde edilen bilgilere nazaran Dubai merkezli lüks otel W Hotels ödeme metotları ortasına tanınan göğüs coin Shiba Inu’yu (SHIB) ekleyeceğini duyurdu.

Lüks otelden Shiba Inu hamlesi

Dubai’de yer alan 5 yıldızlı bir lüks otel olan W Hotels, müşterilerine kripto hizmeti vermek için geçtiğimiz günlerde Travala ile paydaşlık kurmuştu. Kelam konusu bu paydaşlık ile bir arada W Hotels müşterileri Shiba Inu da dahil olmak  üzere 80’den fazla kripto para ünitesi kullanarak ödeme yapabilecekler. Shiba Inu’nun birinci kullanıcıları ortasında yer alan Travala.com, 7 Aralık 2021 tarihinde, köpek temalı tanınan kripto para ünitesine dayanak vermeye başladı. O günden bu yana Travala.com, dünyanın pek çok yerine seyahat rezervasyonu yapabilmek için SHIB ile ödeme alacağını bildirmişti. Bununla bir arada Travala.com, Dubai’de SHIB’in ana akım ödeme metodu olması ismine çalışmalarına devam ediyor.

Dünyanın pek çok yerinde lüks otellerde kalmak, en düzgün restoranlarda yemek yemek yahut en heyecan verici aktivitelere katılmak için rezervasyon yapmayı sağlayan Travala.com, bu rezervasyonlar için SHIB ile ödeme kabul ediyor. Bu sayede gelişim sağlamaya yönelik çalışmalarını da sürdürüyor.

Shiba Inu fiyatı Dogecoin karşısında rekor düzeye düştü

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu