Cristiano Ronaldo NFT koleksiyonu duyuruldu

Cristiano Ronaldo ve Binance ortasında yapılan muahede ile Cristiano Ronaldo NFT koleksiyonu için çalışmalar başladı. Tanıtım 18 Kasım’da olacak.

Son periyotlarda futbolda yaşadığı meselelerle gündemden düşmeyen Cristiano Ronaldo, kripto para ve NFT dünyasına Binance ile giriş yapacak. Bahisle ilgili Binance tarafından yapılan resmi açıklamalarda özel bir iştirakin kurulduğu ve Ronaldo’nun NFT ve Web3 alanına giriş yapacağı belirtildi.

Binance mutabakattan ötürü mutlu

Konuyla ilgili birinci açıklama Binance Kurucu Ortağı ve Pazarlama Müdürü He Yi’den geldi. Yi “Metaverse ve blokzincirininternetin geleceği olduğuna inanıyoruz. Daha fazla insanın blokzinciri’i anlamasına yardımcı olmak ve spor ile cümbüş sanayileri için Web3 altyapısını nasıl oluşturduğumuzu insanlara gösterebilmek için Cristiano ile iş birliği yapmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Cristiano Ronaldo NFT koleksiyonu ile unutulmayacak

NFT koleksiyonunun akıllarda kalacak olması nedeniyle memnun olduğunu belirten Ronaldo ise mevzuyla ilgili “Başarımın büyük bir kısmını borçlu olduğum hayranlarım için akıllarda kalacak ve özgün bir şey yapmak benim için kıymetli. Binance ile yalnızca oyunun tutkusunu yakalamakla kalmayan, tıpkı vakitte yıllardır bana verdikleri dayanak için hayranlarımı ödüllendiren bir şey üretebildim” dedi.

NFT koleksiyonu 18 Kasım tarihi itibariyle tanıtılacak. Koleksiyonda 4 farklı enderlik düzeyi olacağı üzere NFT’lerde Ronaldo’nun futbol hayatındaki ikonik anlar anlatılacak. Koleksiyonun en bedelli kesimi ise 45 CR7 NFT’si (5 SSR ve 40 SR) olacak. Bu özel modül için ihale yapılacak ve 24 saat sonunda en yüksek teklife NFT satılacak. NFT alan bireyler ise enderlik düzeylerine nazaran Cristiano Ronaldo’dan şahsî bildiri alma, imzalı CR7 & Binance eserleri, CR7 NFT lansmanlarına garantili erişim ve armağan CR7 gizemli kutuları üzere armağanların de sahibi olacak.

iOS için Binance indir

Android için Binance indir

Kaynak: İndir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu