ConvoPLUS 2 milyon TL üzerinde taleple yatırım turunu tamamladı

Sosyal medya irtibatına ve müşteri alakalarına odaklanan ConvoPLUS, yatırım tipini 2 milyon TL’nin üzerindeki talep ile kapattı. İşte bahisle ilgili ayrıntılar.

Dijital müşteri alakalarına yönelik yeni bir sosyal-CRM yazılımı olarak tanıtımı yapılan ConvoPLUS, kısa müddet içerisinde Scaleup’a geçiş yaptı. Kurulmasının üzerinden kısa bir müddet geçmiş olmasına rağmen büyük ilgi gören ve süratli ilerleme kaydeden ConvoPLUS, artık 2 milyon TL üzerinde talep toplayarak bir muvaffakiyete daha imza attı. Alternatif SuperApp ile stratejik paydaşlık kurarak yatırım sürecini tamamlayan ConvoPLUS bundan sonraki süreçte gelişimi hedefleyecek.

Hedef, küresel bir sosyal-CRM platformu haline gelmek

Yeni yatırım ve teşebbüs ile ilgili ayrıntıları kıymetlendiren ConvoPLUS CEO’su Emre Tuncer, “ConvoPLUS, hali hazırda 10 lisanda, lokasyon bağımsız olarak hizmet vermekte. Ayrıyeten gelişen tüm teknolojileri yakından takip ediyor ve modüler yapısı sayesinde tüm teknolojilere süratli formda entegre olabiliyor. Bugün Pazar amacı çok tam olgunlaşmamış olsa da Metaverse’te müşteri alakaları de ConvoPLUS’ın hizmetlerinden biri haline gelmiş durumda. Gamification (Oyunlaştırma) metoduyla, müşteri alakalarını keyifli hale getirirken, rozet-puan üzere kullanıcı motivasyonuna katkı sağlayan süreç idarelerini de destekliyor. Kriz idaresinde ise konforlu bir alan oluşturuyor. Gelişmiş raporlama ve macrolar üzere birçok yeteneğe de sahip. Tüm bu özellikler ışığında kitle fonlamasındaki muvaffakiyetin en değerli yararı bizlere verdiği güç. Bilhassa de bölümün başkan isimlerinin ve hali hazırdaki müşterilerimizin ConvoPLUS’a güvenerek, yatırım yapmış olmaları da çok büyük bir motivasyon kaynağı.” dedi.

ConvoPLUS bedel kattı

Fonangels Kitle Fonlama Platformu İdare Şurası Lideri Yavuz Kuş ise “Fonangels, kitle fonlama alanında kaliteli bir ilerleyiş gerçekleştiriyor. Bu sebeple platformda yayınlanacak her projemizi ihtimamla seçiyoruz ki ConvoPLUS’da itibarlı projelerimizden biri. Hem eser hem de grup olarak çok başarılı. Ayrıyeten toplumsal medya ve toplumsal CRM pazarının pazar kıymeti düşünüldüğünde ConvoPLUS’ın yatırımcılar açısından bir fırsat olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Buna ek olarak ConvoPLUS’ın kampanya periyodu çok keyifli ve verimliydi. Takım olarak yeteneklerini ve farklılıklarını bu süreçte de gösterdiler. O denli ki fonlama boyunca yalnızca kendi eserlerini anlatmakla kalmadılar; toplumsal medya, müşteri alakaları ve dijital pazarlama konusunda da tüm paydaşları bilinçlendirdiler. Çeşitli raporlar ve farklı içeriklerle dijital dünyanın kapılarını araladılar. Yani yatırım yapsın yapmasın ConvoPLUS’ın fonlama sürecini takip eden herkes yararlı çıkmış oldu. Elbette bu durum ConvoPLUS’ın da şuurlu yatırımcı kitlesi oluşturmasını sağladı.” diyerek niyetlerini lisana getirdi.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu