Epic Games ve Steam’de Sürpriz Bir Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu: Fırsatı Kaçırmayın!

Epic Games, her hafta ücretsiz oyun dağıtmaya devam ederken, bazı dönemlerde o hafta farklı birkaç oyun daha kısa süreliğine ücretsiz dağıtılmaya başlayabiliyor. Bu hafta da tam olarak böyle bir döneme denk geldik.

Steam de oyuncuların sık tercihi bir platform olmanın haricinde dönemsel olarak gerçekleştirdiği kampanyalar ve dev indirimlerle gündeme sıkça geliyor. Epic Games’te olduğu gibi Steam’de de bu hafta sürpriz bir oyun ücretsiz oldu.

Bu hafta 340 TL’lik Farming Simulator 22 oyununun ücretsiz dağıtıldığı Epic Games’te bir diğer ücretsiz olan oyun ise Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War. Aynı oyun şu an Steam kullanıcıları için de ücretsiz bir şekilde satın alınabiliyor.

Ücretsiz Epic Games Oyunu Açıklandı: Hemen Kütüphanenize Ekleyin!
OYUN

Ücretsiz Epic Games Oyunu Açıklandı: Hemen Kütüphanenize Ekleyin!

Yeni ücretsiz Epic Games oyunu açıklandı. İşte kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan oyunun detayları!

Ücretsiz Warhammer 40,000: Gladius Nasıl Alınır?

Warhammer Kafatasları Festivali kapsamında Epic Games ve Steam’de kısa süreliğine ücretsiz olan oyun, oyuncular tarafından oldukça beğeniliyor. Özellikle strateji odaklı savaş oyunu sevenler için saatlerce oynanabilecek bir oyun.

4X strateji oyunu olan Warhammer 40,000, normalde Epic Games’te 69 TL’ye, Steam’de ise 18.99 dolara listeleniyor. Her iki platform sayesinde de şu an ücretsiz erişim sağlanan oyun, ekstra hiçbir ücret ödenmeden oynanabiliyor.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War’ı ücretsiz alabilmek için platformların oyun sayfasına girmek ve hesabınızla giriş yaptıktan sonra “Satın Al” butonuna basmak yeterli oluyor. Bu kampanya 30 Mayıs Perşembe, Türkiye saati ile 20:00’a kadar devam ediyor olacak. Yani bu oyunu ücretsiz edinmek için tam olarak 1 haftalık süre tanınıyor.

Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War Fragmanı

Başa dön tuşu