ChatGPT iOS Uygulaması Kullanıma Sunuldu

OpenAI tarafından geliştirilen ve geride bıraktığımız aylara damgasını vuran ChatGPT, nihayet akıllı telefonlara da gelmeye başladı. Google ve Microsoft’un akıllı telefonlar için attığı hamlelerin ardından OpenAI ekibi de ChatGPT iOS uygulamasını kullanıma sundu.

Bugün ChatGPT’nin kurucu ortaklarından olan Greg Brockman tarafından yapılan duyuruda, ChatGPT iOS uygulamasının başlangıç olarak ABD’de App Store’a eklendiği belirtildi.

ChatGPT Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan ChatGPT, yakın zamanda tüm Android cihazlarda yerini alacak. Web tarayıcının dışında kullanım imkanı sunan bu uygulama sayesinde akıllı telefonlarda erişebildiğiniz ChatGPT gücü artacak.

ChatGPT uygulamasını kullanmak için telefonunuzun uygulama marketine girmeniz ve OpenAI ekibi tarafından geliştirilen mobil uygulamayı indirmeniz yeterli. Daha sonrasında hesabınıza giriş yaparak yapay zeka ile doyasıya sohbet edebilirsiniz.

ChatGPT, şimdilik iOS işletim sistemine sahip cihazlarda, ABD’de kullanılabilir durumda. ChatGPT uygulamasının önümüzdeki aylarda hem diğer ülkeler hem de Android için çıkış yapacağı açıklandı. Uygulamanın özellikleri, firma tarafından şu şekilde özetlendi:

  • Anında cevaplar: Reklamlar veya çoklu sonuçlar arasında gezinmeden kesin bilgi alın.
  • Özel tavsiyeler: Yemek pişirme, seyahat planları veya düşünceli mesajlar hazırlama konusunda rehberlik isteyin.
  • Yaratıcı ilham: Hediye fikirleri oluşturun, sunumların taslağını çıkarın veya mükemmel şiiri yazın.
  • Profesyonel girdi: Fikir geri bildirimi, not özetleme ve teknik konu yardımı ile üretkenliği artırın.
  • Öğrenme fırsatları: Yeni dilleri, modern tarihi ve daha fazlasını kendi hızınızda keşfedin.
ChatGPT'de Devrimsel Gelişme: Artık İnternete Bağlı Çalışıyor!
Yapay Zeka

ChatGPT’de Devrimsel Gelişme: Artık İnternete Bağlı Çalışıyor!

OpenAI, kullanıcıların yapay zekâ sohbet botuyla internette gezinmesine olanak tanıyan yeni özelliğiyle ChatGPT uygulamasında büyük bir güncelleme yayınladı.

Herkesin Konuştuğu ChatGPT Nedir? Nasıl Kullanılır?
NASIL YAPILIR

Herkesin Konuştuğu ChatGPT Nedir? Nasıl Kullanılır?

ChatGPT, gerçek insan dilini anlayan ve insana benzer yazılı metinler üreten prototip tabanlı yapay zeka sohbet robotudur.

Başa dön tuşu