BMW Motorrad Yeni Elektrikli Motorunu Tanıttı

BMW Motorrad, Borusan Otomotiv ile iş birliği yaparak, merakla beklenen ve şehir içi mobilitede devrim yaratan elektrikli aracı Yeni BMW CE 02’yi tanıttı.

Radikal tasarımı, hafif yapısı, kişiselleştirilebilir seçenekleri ve 90 km’ye varan etkileyici menzili ile tamamen elektrikli Yeni BMW CE 02, yakında Türkiye sokaklarına çıkmaya hazırlanıyor.

BMW Motorrad serisinde uygun fiyatlı bir model olarak konumlandırılan Yeni BMW CE 02, özellikle genç sürücülere hitap ediyor ve pratiklik, çeviklik ve sağlamlığı vurgulayarak onu şehir içi ulaşım için mükemmel hâle getiriyor.

Elektrikli Scooter ile Elektrikli Motosikletin Özellikleri Bir Arada

BMW Motorrad Yeni Elektrikli Motorunu Tanıttı

Elektrikli bir scooter ve elektrikli bir motosikletin özelliklerini harmanlayan Yeni BMW CE 02, geniş lastikleri sayesinde çeşitli arazilerde heyecan verici bir sürüş deneyimi sunuyor.

Güçlü 11 kW/15 hp motorla donatılan Yeni BMW CE 02’nin 90 km’ye varan menzili, kentsel alanlarda uzun yolculuklar için yeterli destek sağlıyor.

Peki siz BMW Motorrad’ın yeni elektrikli aracı Yeni BMW CE 02 hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

BMW Fiyat Listesi - 2023
Otomobil

BMW Fiyat Listesi – 2023

Yakın zamanda yeni bir otomobil satın almak isteyen kişiler için 2023 yılına ait BMW fiyat listesi hazırladık. Hazırladığımız listede BMW 1 serisinden BMW i4 M50’ye BMW X1 sDrive18i’den BMW 8 serisine kadar çok sayıda araba modeli yer alıyor.

BMW Motorrad'ın İki Yeni Modeli Tanıtıldı
Otomobil

BMW Motorrad’ın İki Yeni Modeli Tanıtıldı

BMW Motorrad, saf sürüş keyfi sunan R 18 Roctane modeli ve BMW Motorrad’ın 100. yıl dönümüne özel olarak hazırlanan R 12 nineT modellerini tanıttı.

Başa dön tuşu