Binance’in Türkiye’deki ‘Ücretli Staj Programı’ Başladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, üniversite öğrencileri için bir staj programı duyurdu. Binance, Türkiye’nin en yetenekli öğrencilerine ulaşarak onları geleceğe hazırlamayı hedefliyor.

İlk olarak 2018 yılında kurulan Binance, kısa sürede kripto para platformları arasında yükseldi. Kendi bilgi ve birikimini şimdi de öğrencilere aktarma vizyonuyla hareket eden platform, üniversite öğrencilerini proje tabanlı bir yaklaşımla finansal teknolojileri ile tanıştırmayı hedefliyor.

Binance’in sunduğu proje bazlı staj programı ücretli bir şekilde yapılacak. Duyurulan ücretli staj programı için başvurular başladı. Son başvuru tarihi, 31 Ekim 23:59 olarak belirlendi. 

Binance ücretli staj başvuruları nasıl yapılır?

Başvuru için aşağıdaki kriterlere uygun bir video oluşturmanız isteniyor:

  • Videonun ilk 15 saniyesinde kendinizi tanıtın.
  • Ardından, yaklaşık 15 saniye boyunca Binance’te çalışmak için motivasyonunuzdan bahsedin.
  • Sonrasında ise 30 saniye boyunca Binance Türkiye ekibine getirmek istediğiniz yenilik ve değişikliklerden bahsedin.
  • Son olarak videonuzu Instagram ve LinkedIn hesabınızda #BinanceInternian hashtag’i ile paylaşın. Paylaştığınız linki başvuru formuna eklemeyi unutmayın.
  • Katılım formunu doldurun.   

Kazananlar nasıl belirlenecek?

Başvuruda gönderilen videolardan en yüksek etkileşime sahip olan 4 video seçilecek. Bunun yanında Binance ekibinin de seçtiği 4 video olacak. Son aşamada bu 8 kişi ile bir mülakat gerçekleştirilecek. Diğer yandan, başvuranlar arasından 20 kişiye ise katılım ödülü olarak Binance markalı t-shirt hediye edilecek.

Ayrıntılı bilgi için bu linke tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu