Assassin’s Creed Mirage’e Özel Üretilen Yelek Piyasaya Sürüldü!

Video oyun yapımcısı Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage’ya özel teknolojik özelliklerle donattığı yeni bir yeleği kullanıma sundu.

Piyasaya sürülen yelek hakkında açıklamalarda bulunan Ubisoft Bordeaux başyapımcısı Fabian Salomon, “OWO’nun çığır açan teknolojilerinden ve uzmanlığından yararlanarak, oyuncuları Assassin’s Creed Mirage’ın dünyasına, seslerine ve hislerine yenilikçi ve gelişmiş bir şekilde kaptırmayı hedeflediklerini belirtti.

Assassin’s Creed, Modern Teknolojik Özelliğe Sahip Yeleğini Tanıttı

Dokunsal oyun sistemi adı verilen sistem aracılığıyla üretilen oyun yeleği, PS5, PC ve Xbox Series sürümleriyle uyumlu olacak şekilde üretildi. Yelek, halihazırda bulunan OWO teknolojisine eklemleme yöntemiyle Mirage tarzı yüklenerek tasarlandı. Yeleğin gövde ve kolları çeşitli darbeleri hissetmesini sağlayan dokunsal pedlerle güçlendirilmiş likra malzemesinden yapıldı.

Kablosuz şekilde kullanılabilen ürün ortlama sekiz saatlik bir pil ömrüne sahip. Oyunseverler yeleği giydiklerinde başkarakter Basim’in aksiyon dolu macerasını hissederek oyunu yaşama imkanı bulacak.

Yelek aracılığıyla oyuncuya yansıyan dokunsal tepkimeler, My OWO akıllı telefon uygulaması aracılığıyla da kontrol edilebilir. Oyun dünyasında çığır açan bu yelek şu anda OWO’nun web sitesinde 499 Euro’ya satışa sunuluyor.


Assasin's Creed 3 Hikayesi
OYUN

Assasin’s Creed 3 Hikayesi

Ubisoft tarafından yayınlanan yeni Assasin’s Creed 3 videosuyla birlikte, oyunun yapılışının arkasında bulunan Ubisoft Montreal ve diğer çeşitli stüdyolar tarafından gerçekleştirilen çalışmaların görüntüleri yer alıyor.

Başa dön tuşu