735 TL Değerindeki 3 Oyun Steam’de Ücretsiz Oldu!

Dünyanın en popüler dijital oyun mağazalarından biri olan Steam’de 735 TL değerindeki üç oyun ücretsiz oynanabilir hâle geldi. Oyunu belirli süre zarfında herhangi bir ücret ödemeden oynamak için uygulamanız gereken bazı adımlar bulunuyor. Konuya dair detaylar haberimizde.

Melty Blood: Type LuminaTwo Point Campus ve For Honor kısa süreliğine ücretsiz hâle geldi. Söz konusu oyunları kampanya bitene kadar oynayabilmek için aşağıda yer alan adımları uygulamanız gerekiyor.

Steam

Steam

Steam, Valve firması tarafından geliştirilen popüler dijital oyun satın alma ve oyun platformudur.

İndir

Steam’de Ücretsiz Olan Oyunlar Nasıl İndirilir?

  • Steam’i açın.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Oyunun sayfasını görüntüleyin.
  • “Oyunu Oyna” butonuna basın.
  • İndirme işlemini başlatın.
  • İndirme tamamlandıktan sonra oyunu başlatın.

Melty Blood: Type Lumina, Two Point Campus ve For Honor isimli yapımları kampanya bitene kadar oynayabilmek için ilk olarak Steam’i açın ve hemen ardından üyelik bilgilerinizi yazarak hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra oyunun sayfasını ziyaret edin. “Oyunu Oyna” butonuna basın. Bir sonraki adımda indirme işlemini gerçekleştirin.

Two Point Campus ve Melty Blood: Type Lumina 3 gün, For Honor (Starter Edition) ise 6 gün boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. Sadece belirli süreliğine ücretsiz hâle gelen yapımlar çeşitli oranlarda indirime girdi. Melty Blood: Type Lumina yüzde 50 oranında indirime girerek 77 TL’den 38,50 TL’ye düştü.

Yüzde 50 oranında indirime giren Two Point Campus’un fiyatı 479 TL’den 239,50 TL’ye, yüzde 80 oranında indirime giren For Honor – Starter Edition’ın fiyatı ise 179 TL’den 35,80 TL’ye düştü. Orta Çağ’da geçen For Honor, Ubisoft tarafından 2017 yılında sunulmuştu.

Steam, Haftanın En Çok Satan Oyunlarını Açıkladı!
OYUN

Steam, Haftanın En Çok Satan Oyunlarını Açıkladı!

Steam’de haftanın en çok satan oyunları belli oldu. SteamDB tarafından paylaşılan listeye göre Remnant II geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunu oldu.

Steam’de yalnızca kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Söz konusu yapımlar ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu