Yeni Netflix Dizisi Bloodhounds Büyük Bir Çıkış Yapacak

 2023’te Netflix’te yayınlanacak yeni bir tansiyon dizisi geliyor. Eski ismi Hunting Dogs olan artık ise yeni ismiyle önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan Bloodhounds, Güney Koreli direktör Jason Kim tarafından yazılıp yönetildi. Ayrıyeten bu dizi Jason Kim’in dördüncü sefer bir proje yazıp yönettiği bir üretimdir ve bu imal Kim’in birinci Netflix projesidir. 

Bloodhounds Konusu

 Bloodhounds dizisi, borç bataklığına düşen ve bu durumdan kurtulmak için ellerinden geleni en uygun biçimde yapmaya ve canla başla uğraş etmeye çalışan üç adamın aksiyon dolu macerasını mevzu alan bir tansiyon ve dram üretimidir.  Ayrıca bu dizi Jung Chan’ın ”Hunting Dogs” isimli webtoonundan uyarlanmıştır. 

Bloodhounds Karakterleri 

 Woo Do Hwan dizide, borçlarını kapatmak için tefecilerin bulunduğu ortamlara yani onların dünyasına giren Gun Woo’yu canlandırmaktadır. Bir vakitler ‘Yılın Çaylağı’ mükafatını kazanan ve gelecek vaat eden bir boksördü. Lakin Bay Choi (Heo Joon Heo) ile tanıştıktan sonra mesleğine müdafaa olarak devam eder. 

 Lee Sang Yi dizide, birebir Gun Woo üzere boksörken ona rakip olur ve tanışırlar. Bu olayların sonunda onunla çalışmaya başlayan Woo Jin rolünü üstlenmektedir. Günlük taksit konusunda birtakım deneyimi olan Woo Jin, özel kredi işlerinde anlamayan arkadaşı Gun Woo’ya yardım eder.

 Park Sung Woong dizide, Bay Choi ile tansiyonu bol olan bir hengameye giren ve sırf paraya bedel veren acımasız bir tefeci olan Myeong Gil karakterini canlandırmaktadır.

 Heo Joon Ho dizide, özel kredi kesiminde bir vakitler efsane olarak bilinen lakin şu anda hasta ve durumu olmayan insanlara faiz yüklemeden borç veren Bay Choi karakterini canlandırmaktadır. 

 Ayrıca Lee Do Hyun ve Kwak Dong Yeon dizi teklifini geri çevirerek oyuncu takımına dahil olmadılar. 

 Dizinin toplam sekiz kısım oluşuyor ve her kısım bir saat sürecek. Dizinin şu anda çıkış tarihinin belirli olmadığı lakin 2023 haziran ayında ön gösterim yapılacağı bekleniyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu