Xiaomi Poco C50 bu ay sonu geliyor

Xiaomi, 2022 bitmeden yeni bir modeli tanıtacak. İşte Xiaomi Poco C50’den birinci ayrıntılar.

Xiaomi’nin alt markası olan Poco, 2022’yi yeni modellerle kapatacak. Haziran ayında Poco C40’ı piyasaya süren şirket, Poco C50 modelinin de hazırlıklarını tamamlamış durumda. Poco C50’yi Kasım ayı bitmeden piyasaya sürecek olan şirket, C serisini böylelikle güçlendirecek.

Poco C50 özellikleri

Şu anda POCO’dan aygıtla ilgili resmi bir bilgi paylaşılmış değil. Tekrar de şirket, düzenlediği basın toplantısında POCO C50’nin “fiyat-performans kralı” olacağını sav etti. Xiaomi yeni modelin “yıldız düzeyinde bir kamera performansı” sunacağına da tez etti. Şirketin telefon ile yaptığı açıklamalar beklentileri arttırdı. Çünkü açıklamaların devamında Poco C50’nin “sürükleyici bir multimedya deneyimi” “uzun pil ömrü ve şık tasarım” sunacağı belirtildi.

Tüm bu vaatler, giriş düzeyi bir akıllı telefon için çok fazla üzere görünüyor. Lakin birkaç gün içinde şirketin neler sunabileceğini ayrıntılı olarak göreceğiz. Bu yılın Ekim ayında POCO C50, Google Play’in desteklenen aygıtlar listesinde yer almıştı. Aygıt, 220733SPI model numarasıyla karşımıza çıktı ve “snow” kod ismini kullanıyor. Tıpkı model daha evvel IMEI data tabanında da yer almıştı. Model kodu açısından POCO C50, Redmi A1+’nın yine markalanmış bir versiyonu olabilir.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu