Xiaomi Mi 13, 10 renk seçeneği sunacak

Gelecek hafta, Xiaomi yeni bir eser lansmanı düzenleyecek ve Xiaomi Mi 13’ü duyuracak. Yeni bilgilere nazaran model 10 renk seçeneğiyle satılacak.

Xiaomi, tanınan Mi serisinin yeni modellerini tanıtacak. Xiaomi Mi 13 amiral gemisi telefonlarıyla beklenen tanıtımı yapacak olan şirket, en az 3 farklı versiyon ile seriyi destekleyecek. Yeni telefonlarla ilgili paylaşılan son raporlarda 10 renk seçeneğinin olacağı görüldü.

Xiaomi Mi 13 renkleri ve özellikleri

Xiaomi Mi 13 standart sürüm, 10 farklı renk seçeneğine sahip olacak. Bu yeni renk seçenekleri, Xiaomi Mi 13’ün en fazla renk seçeneğine sahip birinci amiral gemisi telefonu olmasını sağlayacak. Üstelik sızan fotoğraflar yalnızca renkleri değil, daha evvel paylaşılan tasarımı da doğruluyor.

Telefonun art panelinde hangi gerecin kullanacağı bilinmiyor. Cam yahut deri gövde olup olmayacağı da net değil. Fakat dün Xiaomi yöneticisi Weibo açıklama yaparak seramik varyantın olacağını söylemişti. Bu bakımdan yeni modellerde renk seçeneğine ek olarak seramik versiyonlar da yer alacak.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu