WhatsApp’a Yeni Özellik Geliyor: Ekran Görüntüsü Paylaşıldı!

WhatsApp’ın yeni özellik üzerinde çalıştığı gün yüzüne çıktı. Popüler anlık mesajlaşma uygulamasına eklenecek yeni işleve dair bir ekran görüntüsü de paylaşıldı. Ekran görüntüsü, kullanımı daha kolay hâle getirecek özelliğin nasıl bir görünüme sahip olacağını gösteriyor.

Milyonlarca kişinin iletişim kurmak için tercih ettiği WhatsApp, yeni özellikler üzerinde çalışarak kullanım deneyimini üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Geçtiğimiz günlerde uygulamaya yeni biçimlendirme stilleri eklenmişti. Bu kez ise yeni bir özellik gün yüzüne çıktı.

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

WhatsApp, web ve masaüstü uygulaması olarak PC’de de (bilgisayarda) kullanılabilen ücretsiz mesajlaşma, arama uygulamasıdır.

İndir

WhatsApp Yeni Özellik ile Kullanımı Kolaylaştıracak

WhatsApp’ın 2.23.14.17 beta sürümünde anlık mesajlaşma uygulamasına sohbet filtreleme özelliğinin geleceği ortaya çıkmıştı. Bu sürümde “Okunmamış”, “Kişisel” ve “İş” filtreleme seçenekleri yer alıyordu. 2.23.19.7 beta versiyonunda ise filtreleme seçeneklerinde değişiklik yapılmıştı.

Yapılan değişiklik ile beraber “Kişisel” ve “İş” filtreleme seçenekleri kaldırılmıştı. Bunlar yerine “Kişiler” ve “Gruplar” seçenekleri eklenmişti. “Okunmamış” seçeneğinde ise bir değişiklik yapılmamıştı. Bu özellik ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Yaşanan yeni gelişme sonucunda bu filtreleme seçeneklerinin arasına “Favoriler” de dahil edildi. Yeni seçenek, kullanıcıların favori olarak eklediği kişiler ile çok pratik bir şekilde iletişim kurabilmesine imkân tanıyacak.

Test süreci kapsamında bazı kullanıcıların deneyebildiği özelliğin önümüzdeki haftalarda daha fazla kişiye sunulması bekleniyor. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar sohbetleri daha hızlı şekilde bulabilecek. Böylece sohbetlere erişmek için uzun süre boyunca uğraşmaya gerek kalmayacak.

Kullanım deneyimini olumlu yönden etkileyecek yeni özelliğin özelliğin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

WhatsApp Kanallar'a Önemli Bir Özellik Daha Ekleniyor!
İNTERNET

WhatsApp Kanallar’a Önemli Bir Özellik Daha Ekleniyor!

WhatsApp son dönemde uygulamaya getirdiği yeni özelliklerle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı ve uygulamanın son özelliklerinden biri olan Kanallar için şimdi oldukça kullanışlı ve önemli bir özellik daha geliyor.

Popüler anlık mesajlaşma uygulamasının yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu