WhatsApp’a anket özelliği getirildi!

Uzun yıllardır piyasanın önder sohbet uygulaması WhatsApp, Telegram’da bulunan özellikleri kendi uygulamasına eklemeye devam ediyor. İşte WhatsApp’ta anket özelliğinden birinci ayrıntılar.

Telegramda’da bulunan Anket özelliği tüm kullanıcıların erişimine açıldı. WhatsApp üzerinden sohbet ederken, anket oluşturabilir ve oy kullanarak fikrinizi belirtebilirsiniz. WhatsApp için sunulan güncelleme ile Anket özelliği kullanıcılar için kullanılabilir hale getirildi. WhatsApp için Anket özelliği bir yıldır test sürecindedir ve yapılan son güncelleme ile bu özellik WhatsApp kullanıcılarına sunuldu. WhatsApp’da Anket özelliğini kullanmak son derece kolaydır.

WhatsApp’da anket nasıl yapılır?

Popüler sohbet uygulaması WhatsApp, anket oluşturma özelliğini taşınabilir ve web kullanıcıları için sundu. Kelam konusu bu özellik medya paylaşım menüsünde yer alan seçeneklerin içinde bulunuyor. Medya paylaşım alanında Anket seçeneğini seçtikten sonra soru ve yanıt seçeneklerini doldurarak anketinizi hazırlayabilirsiniz. Anketin karşılık alanına emoji yahut yazı ekleyebilirsiniz. WhatsApp’ın Anket özelliği muhakkak bir kullanıcıya değil dünyanın her yerinde ki WhatsApp uygulamasına sunuldu. WhatsApp için hazırlanan Anket özelliği şu an için kullanılabilir durumda değil fakat yakın vakitte sunulacağı düşünülüyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu