Ücretsiz Xbox Live Gold Oyunları Açıklandı

Temmuz ayının ücretsiz Xbox Live Gold oyunları belli oldu. Peki, Xbox Live Gold aboneliğine sahip olan oyuncular, bu ay içerisinde hangi yapımlara ücretsiz olarak erişebilecek? Abonelere bedava olarak sunulacak video oyunlarına ilişkin merak edilen ayrıntılar haberimizde.

Yazılım devi Microsoft, piyasaya sürdüğü oyun konsolları için çeşitli avantajlar sunan Xbox Live Gold isimli bir abonelik sistemi sunuyor. Söz konusu hizmete abone olan oyuncular her ay düzenli olarak çeşitli ücretsiz oyunlara erişebiliyor.

Oyuncular söz konusu yapımlara erişebilmek için hizmete abone olması yeterlidir. Yani belirlenen oyunlar için ekstra bir ücret ödenmesine gerek kalmıyor. Temmuz ayında abonelere hangi yapımların sunulacağı bir süredir merak ediliyordu.

Microsoft, bu ay Xbox Live Gold abonelerine ücretsiz olarak sunulacak yapımların yer aldığı bir liste paylaştı. Paylaşılan listede çoğu oyuncu tarafından oldukça beğenilen oyunlar da bulunuyor. Peki, bu ay hangi yapımlar ücretsiz sunulacak?

Temmuz 2023’teki Ücretsiz Xbox Live Gold Oyunları Listesi

  • Darkwood (1-31 Temmuz)
  • When the Past was Around (16 Temmuz-15 Ağustos)

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım devi Microsoft, temmuz ayında Xbox Live Gold abonelerine bedava verilecek oyunları bir blog yazısıyla duyurdu. Yapılan açıklama ile beraber abonelere ücretsiz olarak sunulacak oyunlar belli oldu. Temmuz ayının Xbox Live Gold bedava oyunları arasında Darkwood ve When the Past was Around yer alıyor.

Yeni Xbox Game Pass Oyunları Açıklandı!
OYUN

Yeni Xbox Game Pass Oyunları Açıklandı!

Microsoft’un sevilen popüler hizmeti Xbox Game Pass servisine Haziran 2023 tarihlerinde eklenecek oyunlar belli oldu.

2023 yılının temmuz ayında Xbox Live Gold abonelerine bedava olarak sunulacak oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu