Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Belli Oldu (Mayıs 2023)

Playstation Plus Mayıs 2023 ücretsiz oyunları, bir süredir çoğu oyuncu tarafından oldukça merak ediliyordu. PlayStation resmî hesabının yeni paylaşımıyla birlikte mayıs ayı kütüphanesine eklenecek yeni oyunlar belli oldu. Peki, bu ay içerisinde hangi video oyunlarına ücretsiz olarak erişilebilecek?

Bugün yayınlanan blog yazısıyla birlikte mayıs ayı ücretsiz PS Plus oyunları belli oldu. PlayStation oyunları listesinde üç farklı oyun bulunuyor. Peki, PlayStation Plus Essential aboneliği önümüzdeki ay neler sunacak?

Mayıs 2023 Ücretsiz PlayStation Oyunları Listesi

  • Watch Dogs: Legion
  • Dishonered 2
  • Humanity
  • Ratchet & Clack: Rift Apart
  • Dishonered: Death of the Outsider
  • Tomb Raider: Definitive Edition
  • GRID Legends
  • Chivalry 2
  • Descenders

Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Belli Oldu (Mayıs 2023)

Mayıs Ayı PlayStation Plus Oyun Önerileri

Playstation Plus'taki En İyi 10 Oyun
OYUN

Playstation Plus’taki En İyi 10 Oyun

Playstation Plus ülkemizde ve pek çok yerde kullanıma açıldı. Xbox Game Pass benzeri bir hizmet olan bu sistem oyuncular tarafından genellikle hoş karşılandı.

Watchdogs: Legion

Watchdogs serisinin son çıkan oyunu olan Watchdogs: Legion, oyuncuları canlı ve hareketli dünyada hacker olmaya davet ediyor. Hem grafikleri hem de oynanışı yönüyle birçok kişiden yüksek puanlar almayı başaran oyun, PlayStation Plus ile birlikte ücretsiz olarak oynanabilecek

Dishonered 2

Suikast oyunlarını seviyor musunuz? O zaman oyuncuya oldukça fazla imkan tanıyan Dishonered 2’ye mutlaka şans vermelisiniz. Steam punk bir evrende geçen ilk oyunun ardından büyük bir popülarite kazanan seri, 2016 yılında çıkan oyunla birlikte çıktığı yıl birçok ödüle layık görülmüştü. Dishonered 2, üstünden yıllar geçmesine rağmen hala başarılı bir gizlilik-macera oyunu olarak dikkat çekiyor.

Tomb Raider: Definitive Edition

Uncharted serisinin PC’deki rakibi olarak görülebilecek efsanevi oyun serisi Tomb Raider, yenilenen oyunlarıyla birlikte Definitive Edition olarak PlayStation Plus kütüphanesine geliyor.

Oyun dünyasının en ikonik karakterlerinden Lara Croft’u yönettiğiniz oyunda sıradaki göreviniz, gizemli bir adadaki ölümcül sırrı ortaya çıkarmak. 2014 yılında çıkmasına rağmen Definitive Edition ile birlikte oyunun hala oldukça iyi göründüğünü söylemek mümkün.

Mayıs ayında PS Plus abonelerine sunulacak ücretsiz oyunlar arasında GRID Legends, Chivalry 2 ve Descenders yer alıyor. Codemasters tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımlanan yarış oyunu GRID Legends, 2022 yılında piyasaya sürülmüştü.

Yayıncılığını Tripwire Presents’in üstlendiği Chivalry 2 Orta Çağ’da geçiyor. Çevrim içi tabanlı oyunda diğer oyuncularla savaşıyorsunuz. RageSquid tarafından geliştirilen Descenders ise bisiklet sürmenize imkân tanıyor.

Steam'de Kaçırılmayacak Fırsat: %90'a Varan İndirim!
OYUN

Steam’de Kaçırılmayacak Fırsat: %90’a Varan İndirim!

Steam, yeni bir indirim fırsatı sunarak çok sayıda oyuncunun yüzünü gülümsetti. Popüler dijital oyun mağazasında başlatılan kampanya kapsamında pek çok video oyununun fiyatı düştü.

PlayStation Plus abonelerine özel olarak önümüzdeki ay içerisinde sunulacak video oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

PlayStation Kumandası Embriyo Döllemek İçin Kullanıldı: İlk İnsanlar Doğdu!
Yaşam

PlayStation Kumandası Embriyo Döllemek İçin Kullanıldı: İlk İnsanlar Doğdu!

Overture Life isimli teknoloji girişimi, yaptığı bir deney ile gündeme geldi. İspanya merkezli olan girişim, robotik dölleme yöntemiyle oluşturduğu embriyolardan iki sağlıklı kız bebeğin doğduğu müjdesini verdi.

Başa dön tuşu