TikTok Müzik Festivali Düzenliyor: Cardi B ve Charlie Puth Sahneye Çıkacak!

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan TikTok, müzik dünyasına ilginç bir adım atıyor. Şirket, ilk canlı müzik etkinliğini duyurarak kullanıcılarını bir araya toplamayı hedefledi. Etkinlikte birbirinden ünlü isimler sahne alacak.

Cardi B, Niall Horan, Anitta ve Charlie Puth Sahne Alacak!

TikTok’un “In the Mix” adını verdiği etkinliği 10 Aralık’ta ABD’nin Arizona eyaletinde Sloan Park’ta gerçekleşecek. Etkinliğin ön satış biletleri 27 Ekim Cuma günü, genel biletleri ise 2 Kasım Perşembe gününden itibaren satışa sunulacak.

Her yaştan insanın katılabileceği etkinlik TikTok Live üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Cardi B, Niall Horan, Anitta ve Charlie Puth gibi sanatçılar Tiktok’ta da ünlü olan şarkılarını seslendirecek.

Ayrıca Isabel LaRosa, Kaliiii, LU KALA ve Sam Barber gibi isimler de etkinlikte performanslarını sergileyecek. TikTok’un küresel müzik ortaklıkları ve programlama başkanı Paul Hourican, “Başka hiçbir platform müzik, kültür ve yaratıcılığı TikTok kadar bir araya getirmiyor.” şeklinde bir açıklama yaptı.

TikTok’un müzik dünyasındaki yeri artık yadsınamaz. Platformda bir anda viral olan şarkılar müzik endüstrisine de yön vermeye başladı. Bunu bir fırsat hâline çeviren şirket, kullanıcılarını gerçek bir müzik festivalinde buluşturmayı amaçladı.

TikTok'un Video Süresi Hakkında Şaşırtan Karar: YouTube'a Dönüşüyor!
SOSYAL MEDYA

TikTok’un Video Süresi Hakkında Şaşırtan Karar: YouTube’a Dönüşüyor!

TikTok’un video süresi ile ilgili oldukça ilginç bir karar alındı. Geliştirici ByteDance, popüler sosyal medya platformuna yüklenen videolarının süresinin artırmak için önemli bir adım atarak test sürecini başlattı.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki bölümden bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu