Teknoloji ve Şıklığı Aynı Anda Sunan Akıllı Saat: Sofie 2.0

Fossil'in Michael Kors etiketiyle piyasaya sürdüğü birinci akıllı saat Sofie SmartWatch, çok şık bir dizayna sahipti ama fonksiyonellik manasında birtakım eksiklikleri bulunuyordu. Ünlü saat üreticisi, birinci tecrübesinden ders alarak tasarladığı yeni akıllı saati Sofie 2.0'da epey başarılı bir aygıt ortaya koyuyor.

Şıklığından ödün vermeyen Sofie 2.0; nabız ölçümü, GPS takibi üzere yeni özellikleriyle kullanıcılarına olağanüstü bir tecrübe sunmak üzere tasarlandı. WearOS'un son sürümünün yüklü olarak geldiği bu akıllı saatte, NFC ile ödeme özelliği de bulunuyor.

Sofie 2.0'ın satış fiyatı hakkında şimdi bir açıklama yapılmadı ancak satışa çıkacağı yaz aylarına hakikat fiyatının netleşmesi bekleniyor. Gümüş, altın, pembe ve gümüş/pembe olarak 4 farklı renk seçeneği ile piyasaya çıkacak akıllı saat, gündelik hayatınızın vazgeçilmezi olacak.

Önceki modele nazaran pil ömründe yapılan iyileştirmeler ile hayli uygun bir performans sunan Sofie 2.0'da işlemci olarak Snapdragon Wear 2100 kullanılıyor. Başka akıllı saatlere nazaran sadece spor gayeli kullanıma sahip olmayan Sofie 2.0, şimdiden beğenileri üzerinde toplamış durumda.

Başa dön tuşu