Suicide Squad: Kill the Justice League Beklentileri Karşıladı mı? Warner Bros’tan Açıklama Geldi!

İlk olarak IGN tarafından bildirildiği üzere Warner Bros Discovery, Suicide Squad: Kill the Justice League ile ilgili olarak yeni bir finansal çağrıda “oyunun beklentilerin altında kaldığını” söyledi.

Mali İşler Müdürü Gunnar Wiedenfels, 2 Şubat’ta satışa sunulan ve 70 dolara satılan Suicide Squad: Kill the Justice League’in şirket için ne durumda olduğunu açıkladı.

Warner Bros Oyunun Durumundan Ötürü Rahatsız

Suicide Squad: Kill the Justice League Beklentileri Karşıladı mı? Warner Bros'tan Açıklama Geldi!

Warner Bros Discovery dördüncü çeyrek ve 2023 yılının tamamına ilişkin kazanç sonuçlarını açıklarken oyunun şu ana kadarki durumunu da ele aldı ve oyunun şirketin beklentilerinin büyük ölçüde altında kaldığını ama gelecek süreçte toparlanmasını umduklarını söyledi.

Suicide Squad: Kill the Justice League piyasaya sürüldüğünden bu yana gerek basın gerek oyuncular tarafından karışık eleştirilerle karşılandı. Oyun Metacritic’te ve Steam sayfasında hâlâ “genel olarak olumsuz” kullanıcı puanlarına sahip.

Suicide Squad: Kill the Justice League’in 1. sezonunun Mart ayında başlayacağı açıklandı. Yeni sezon içeriği daha fazla boss savaşı, düşman varyantları, yepyeni silahlar ve daha fazlasını içerecek.

Suicide Squad: Kill the Justice League Sistem Gereksinimleri Açıklandı!
OYUN

Suicide Squad: Kill the Justice League Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Duyurulduğu günden beri pek çok ilginç olayla karşımıza çıkan Suicide Squad: Kill the Justice League’in sistem gereksinimleri açıklandı.

Peki siz Suicide Squad: Kill the Justice League oynama fırsatı yakaladınız mı? Oyun hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu