Palworld 4 Günde Oyuncu Sayısı Rekorunu Kırdı: Counter-Strike’ı Tahtından Etti!

Geliştirici Pocketpair’in yepyeni açık dünya ve hayatta kalma oyunu Palworld, 4 gün içinde 6 milyon kopyayı aşan satışlarıyla harika bir başlangıç yaptı.

Palworld, 4 gün önce Steam üzerinden erken erişimde yayınlandı ve geliştirici Pocketpair tarafından açıklandığı üzere oyun 4 günde 6 milyon kopya satış başarısı yakaladı.

Palworld, Anlık Oyuncu Sayısı 1.8 Milyonu Aştı

Üstelik oyunun tek başarısı bu da değil. Palworld, Steam’de yayınlanmasından kısa bir süre sonra 1 milyondan fazla eş zamanlı oyuncuya sahip oldu ve Steam’de bir oyun için “Tüm Zamanların En İyi 10 Çıkış Yapan Oyunu” arasına girerek birçok popüler oyunu geride bırakarak 3. sıraya yerleşti.

Geçtiğimiz gün Pocketpair’in yeni oyunu Palworld, 1,864,421 eş zamanlı oyuncu zirvesini aşmayı başararak Counter-Strike 2’nin 1,818,773 rekorunu geçerek ikinciliği elde etti.  

Steam tüm zamanların en çok oynanan oyunları listesinin birincisi PUBG: BattleGrounds’a ait. PUBG rekoru 3,257,248 eşzamanlı oyuncu ile elinde tutuyor.  

Bu rakamlar kesinlikle etkileyici ve dahası oyun çıkışından bu yana Game Pass’te yer alıyor ve insanlar buna rağmen oyunu Steam’den satın almayı tercih etmiş gibi görünüyor.

Steam, Haftanın En Çok Satan Oyunlarını Açıkladı!
OYUN

Steam, Haftanın En Çok Satan Oyunlarını Açıkladı!

Steam’de haftanın en çok satan oyunları belli oldu. SteamDB tarafından paylaşılan listeye göre Lethal Company geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunu oldu.

Peki siz Palworld oynama şansı yakaladınız mı? Palworld, Steam’deki eş zamanlı oyuncu rekorunu da kırabilir mi? Oyun hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu