Opera GX ve Amazon’dan Yeni Ortaklık: Gen V Karakterleri Tarayıcıya Ekleniyor!

Opera GX ve Prime Video‘nun “Gen V” dizisi, Vought International’a bağlı bir dünya içi “Sosyal Ağ” olan ‘V’yi başlatmak için güçlerini birleştirdi.

Opera GX tarafından desteklenen bu benzersiz çevrim içi deneyim, hayranları kurgusal Vought International evreninde bir sosyal medya platformu olan V ile tanıştırıyor.

Opera GX

Opera GX

Opera GX (İndir): PC oyuncuları için özel internet tarayıcısı

İndir

Kullanıcılar Gen V‘deki karakterlerle bağlantı kurabilir, Homelander ve A-Train gibi ikonik karakterlerin yanı sıra Gen V ve The Boys’daki diğer resmî karakterler de dâhil olmak üzere The Seven üyelerinin profilleriyle etkileşime geçebilirler.

Bir Dizi Özel Tema ve Mod da Yakında Opera GX’e Gelecek

Opera GX ve Amazon'dan Yeni Ortaklık: Gen V Karakterleri Tarayıcıya Ekleniyor!

Kullanıcılar sanal Godolkin Üniversitesi’ni keşfetmenin ve öğrenci sıralamalarını takip etmenin yanı sıra özel Gen V içeriğine de erişebilirler. Platform, gerçek dünyadaki bir sosyal ağın dinamiklerini taklit ederek sezon boyunca sürekli güncellemeler alacak.

Opera GX ayrıca hayranların tarama deneyimlerini geliştirmeleri için özel Gen V ve Godolkin Üniversitesi temalı tarayıcı içi modlar da sunacak. Kullanıcılar V’ye Opera GX kenar çubuğundan erişebilirler ancak ilk kez kullanacakların içerik nedeniyle yaşlarını doğrulaması gerekiyor.

En İyi Amazon Prime Dizileri ve Filmleri - 2023
Sinema

En İyi Amazon Prime Dizileri ve Filmleri – 2023

En iyi Amazon Prime dizileri ve filmleri neler? Bu yazıda 2023 yılında popüler dijital yayın platformu üzerinden izleyebileceğiniz en başarılı yapımları bir arada topladık.

Peki siz bu Opera ile Amazon ortaklığında geliştirilen bu yeni içerik ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu