Öğrencilerinin Premium sürümünü indirimli ve ücretsiz kullanabileceği uygulamalar

Üniversite öğrencilerinin Premium hesap ile ücretsiz veya düşük ücretle kullanabileceği 7 harika uygulamaya beraber bakıyoruz.

Bütçe noktasında ücretsiz yazılım ve servisler dışında uygun fiyatlı abonelik sistemlerinde kendilerine avantaj arayan öğrenciler, popüler yazılımları kontrol ediyor. Bizlerde bu yazımızda sizler için 7 harika uygulamanın öğrencilere özel düzenlediği fırsatlara bakıyoruz.

1- Grammarly for Students

İngilizce bir sunum, makale veya içerik üretirken yazım hatalarınızın olup olmadığı, bulunduğunuz düzeyde hangi kelimelerin kullanılmasının daha doğru olacağını size sunan mükemmel bir uygulama. Safari ve Chrome üzerinde eklenti olarakta çalışabilen servis kelimelere iki kez tıkladığınızda size anlamınıda veriyor. EDU.TR uzantılı mail ile Premium’u ücretsiz olarak kullanabileceğiniz servisin aylık ücreti 11.66 Dolar

Premium : 11.66 Dolar Aylık ( 97TL)

Öğrenciye özel Premium: Ücretsiz

2- Microsoft Office 365

Sunum için PowerPoint, dökümanlar için Word, tablolar için Excel’in popülerliği karşısında alternatif arayamadığımız Office uygulamaları öğrenciler için ücretsiz. Bulut sistemi ile farklı cihazlarda bile olsanız dökümanlarınızı düzenleyebildiğiniz veya yenisini kaydedebildiğiniz Office 365 aboneliğinizi edu.tr uzantılı mail hesabınız ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Microsoft 365 Bireysel : ₺549,99 /yıl

Microsoft 365 Öğrenci: Ücretsiz

3- Evernote

Bulut sisteminizde notlarınızı saklamak, hatırlatıcılar eklemek, ödevlerinizi not etmek ve hedeflerinizi takip etmek için kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Evernote size uygun olabilir. PDF ve Office dosyaları üzerinde düzenlemeler, sınırsız sayıda cihaz erişimi imkanı ile ön plana çıkan uygulama yıllık abonelikte öğrencilere yarı yarıya indirim sağlıyor.

Evernote Premium Yıllık Abonelik: 8.49*12= 101 TL

Evernote Premium Öğrenci İndirimi : 50 TL

Başa dön tuşu