Miami Heat ve FTX’in anlaşması fes edildi!

FTX, iflasının akabinde sık sık gündeme gelirken, yatırımcıların paralarını ödeyebilmek için çeşitli tahlil yolları bulmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Miami Heat ile bir mutabakat imzalayan FTX, iflas yargıcı tarafından fes isimli. Mevzuyla ilgili elde edilen bilgilere nazaran Miami-Dade ilçesi, FTX isminin kullanılması bırakılacak ve arena içerisindeki tüm malzemeler kaldırılacak.

Miami Heat ve FTX mutabakatı fes edildi

Miami-Dade County’deki yetkililer, Kasım ayında yeni bir isim hakkı ortağı bulacaklarını ve iflas müracaatında bulunmasının akabinde FTX ile olan alakalarını sonlandırmak için çalışacaklarını lisana getirdi. Miami Heat ve FTX, yaklaşık olarak iki yıl evvel 135 milyon dolar pahasında bir isim hakkı muahedesi imzalayıp, arenanın isminin FTX arena olacağı belirtilmişti. Arena, Miami’nin kent merkezinde yer alıyor ve tıpkı vakitte basketbol dışı pek çok aktiflik de burada gerçekleşecekti. Miami-Dade ilçesi ve Miami Heat sözcüleri tarafından şimdi hususla ilgili bir açıklama yapılmadı. Mevzuyla ilgili elde edilen bilgiler şu an için bunlarla kısıtlıdır.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu