Mevzular Açık Mikrofon’un Yeni Bölümü GAİN’de Yayınlandı!

Yayınladığı programlarla Türk halkının takdirini kazanan Oğuzhan Uğur’un sunduğu Mevzular Açık Mikrofon, bu zamana dek YouTube üzerinden yayınlanıyordu. Oğuzhan Uğur geçtiğimiz süreçte programın yeni bir platforma taşındığını açıklamıştı.

GAİN TV

GAİN TV

GAİN, kısa videolarla kişisel özel yayın akışı sağlayan yeni nesil içerik platformu. GAİN Google Play’de!

İndir

Yeni platformdaki ilk bölüme yönelik yayınlanan tanıtımlar milyonlarca izlenirken, ilk bölümün konuğu da robot Sophia olmuştu. Bugün ise merakla beklenen o bölüm, programın yeni platformu GAİN’de yayınlandı.

Robot Sophia’nın Konuk Olduğu Bölüm Yayında

Mevzular Açık Mikrofon’un bugün yayına giren ilk bölümüne Robot Sophia’nın seyircilerden gelen sorulara verdiği ilginç cevaplar ve Oğuzhan Uğur’la yaşadığı diyaloglar damga vurdu.

Sophia, hangi takımlı olduğundan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki düşüncelerine, yapay zekânın geleceğinden Türkiye’deki mülteci sorununa dek seyircilerden gelen birbirinden yaratıcı soruları yanıtladı.

Gain TV Nasıl Kullanılır? Gain TV Dizileri, Filmleri ve İçerikleri Neler?
İNTERNET

Gain TV Nasıl Kullanılır? Gain TV Dizileri, Filmleri ve İçerikleri Neler?

Kullanıcılara özel yayın akışı sunarak yenilikçi, eğitici ve eğlendirici kısa videoları bünyesinde toplamayı hedefleyen Gain TV, kısa bir süre önce hayatımıza dahil oldu.

Mevzular Açık Mikrofon, yeni sezonun ilk bölümüyle artık yalnızca GAİN üzerinden izlenebilir durumda.

Başa dön tuşu