iPhone’nun Yeni Klavyeli Kılıfı Tanıtıldı!

139 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan Clicks klavye, iPhone kullanıcılarının BlackBerry özlemini giderecek bir tasarım sunuyor. Clicks Technology, efsanevi tuşlu telefon BlackBerry’den ilham alarak geliştirdiği fiziksel klavye ile dikkat çekiyor.

Bumblebee (sarı) ve London Sky (gri ve mavi karışımı) olmak üzere iki renk seçeneği bulunan klavye, iPhone 14 Pro modeli için 1 Şubat’tan itibaren tüketicilere sunulacak.

Michael Fisher ve Kevin Michaluk tarafından kurulan Clicks, klavyenin kullanıcılarına telefonlarını tam ekran kullanma, iPad ve Mac kullanıcılarının aşina olduğu hızlı kısayolları kullanma ve fiziksel klavyeye dokunarak duyarlık hissini yaşama imkanı tanıdığını belirtiyor.

Klavyenin gövde kısmında MagSafe dışındaki Apple aksesuarlarını desteklemediğini ve başlangıçta yalnızca İngilizce klavye seçeneğiyle satışa sunulacağını ifade eden Fisher, taleplere bağlı olarak daha fazla dil desteği sunmayı planladıklarını belirtiyor.

iPhone Boyutları iPhone 16 Serisi ile Değişecek: İşte Yeni Boyutlar!
TEKNOLOJİ

iPhone Boyutları iPhone 16 Serisi ile Değişecek: İşte Yeni Boyutlar!

Apple, 2020’de iPhone 12 modellerinin piyasaya sürülmesinden bu yana iPhone ekran boyutlarında önemli bir değişiklik yapmadı ancak bu durum 2024 yılında piyasaya sürülecek iPhone 16 serisiyle değişecek.

Clicks, iPhone 15 Pro Max için ise 159 dolarlık bir fiyat etiketiyle ön sipariş almaya başladı. Klavyenin gövdesinde yerleşik bir mıknatıs bulunmaması nedeniyle MagSafe dışındaki diğer Apple aksesuarlarına destek vermediği belirtiliyor.

 

Başa dön tuşu