Infinix’in Yeni Marka Yüzü Ece Seçkin Oldu

Küresel mobil teknoloji markası Infinix, yeni elçisi olarak Ece Seçkin’i seçti. Türkiye’de önemli yatırımlar yapan marka,yeni modellerini Türk tüketicilerle buluşturuyor.

Infinix geçtiğimiz günlerde NOTE 30 modelini bölgesel bir lansman etkinliği ile Türkiye’de tanıttı.

Infinix NOTE 30 Türkiye Lansmanı Gerçekleştirildi

Lansman sırasında, başarılı bir sanatçı olan Ece Seçkin’in üç aylık bir süre için Infinix’i marka elçisi olarak temsil edeceği açıklandı. Ece Seçkin ayrıca Infinix NOTE 30’un etkileyici performansını, hızlı şarj özelliğini, yüksek kaliteli hoparlörlerini, kamerasını ve olağanüstü oyun performansını vurgulayan bir tanıtım videosunda rol aldı.

Ayrıca Infinix, PUBG MOBILE ile ortaklıklarının ikinci yılında da Ece Seçkin ile iş birliğini sürdüreceğini duyurdu. PUBG MOBILE Pro League (PMPL) Türkiye ve PMPL Avrupa Şampiyonası’nın ana sponsoru olan Infinix, gelişen Türk espor ekosistemini desteklemeyi amaçlıyor.

Peki siz Infinix’in yeni telefonu NOTE 30 hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Infinix NOTE 30 Türkiye'de Satışta: İşte Özellikleri ve Fiyatı!
TEKNOLOJİ

Uygun Fiyatlı Infinix NOTE 30 Türkiye’de Satışta: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

Küresel mobil teknoloji markası Infinix, Divan Kuruçeşme İstanbul’da düzenlediği lansmanında yeni akıllı telefon modeli Infinix NOTE 30’u Türkiye’de satışa sunacağını açıkladı.

Başa dön tuşu