IEEE Dumlupınar 11. Bilişim Semineri Etkinliği başlıyor

Üniversite öğrencilerinin sabırsızlıkla beklediği IEEE Dumlupınar 11. Bilişim Semineri 11-12 Mart tarihinde Kütahya Dumlupınar Üniversite’sinde gerçekleşecek. Birçok öğrencinin iştiraki ile gerçekleşecek IEEE Dumlupınar 11. Bilişim Semineri’nde birçok önde gelen firmadan iştirakçiler da yer alacak.

IEEE Dumlupınar 11. Bilişim Semineri neyi amaçlıyor?

IEEE, mühendislikte yaratıcılığı arttırma, bütünleşme, geliştirme, paylaşmayı amaçlayan, bilgi teknolojisi birebir vakitte elektroteknoloji ve insanlığa faydalı bilimlere, uzmanlık alanlarına katkıda bulunan, kar maksadı olmayan, gönüllülüğe dayalı teknik ve mesleksel bir tertip olarak karşımıza çıkmaktadır. IEEE, ülkemizdeki mühendislik fakültelerinin en büyük klübüdür. Bununla birlikte IEEE, Türkiye’de 100’den fazla üniversitede etkin olarak aktifliklerine devam etmektedir.

Her sene düzenlenen BİLSEM ( Bilişim Semineri) bölümü tanımayı, teknolojideki gelişmeleri takip edebilmeyi, birebir vakitte iştirakçilerin deneyimlerinden yararlanabilmeyi emeller. IEEE, bu sayede öğrencilerde olan kesime ilgi ve bilginin artmasını hedeflemektedir. On birincisi düzenlenecek aktiflikte önde gelen firmalardan Brisa, YapıKredi, Halkbank, Renault, Ford, Karsan, Mercedes, Roketsan, BITES, BMC Otomotiv, Savunma Sanayi Başkanlığı, Bosch, Vestel, LC Waikiki, Astor Güç, Forsel Elektrik, Vodafone, KoçSistem’den konuşmacılar yer alacak.

IEEE Dumlupınar 11. Bilişim Semineri ne vakit gerçekleşecek?

11-12 Mart 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Bilişim Semineri, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu